anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Urlop czy przedsprzedaż

alfa-design
#8 Zapaleniec#

Witam zastanawiam się czy ustawić urlop na allegro. Gdzie w wyniku tego spadnie sprzedaż i stracę super sprzedawcę czy może ustawić w aukcjach przedsprzedaż do końca dnia urlopu. I wtedy może uda mi się po urlopie wszytko wysłać w ciągu 5 dni. A dlaczego taki pomysł bo jestem jednoosobowa działalnością gospodarczą.

Co o tym sądzicie jak wy to robicie czekam na sugestie. Miłego wieczoru.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Ustaw sobie normalnie urlop

Stracisz SSa to stracisz, za chwile odzyskasz

 

bardziej bym sie martwił np takimi aukcjami  https://allegro.pl/oferta/alfa-romeo-logo-znaczek-emblemat-40mm-czarno-srebr-10684494785

Logo jest zamiennikiem wysokiej jakości.

 

czyli podróba wykorzystująca znak towarowy

Wiekszosc przedmiotów wykorzystuje logo do ktorego nie masz prawa 😕

Lepiej sie upewnij czy mozesz tym handlowac

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

Logo jest zamiennikiem wysokiej jakości.

Grubo. 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

alfa-design
#8 Zapaleniec#

Tak mogę handlować. W tym temacie jestem na bieżąco jeżeli chodzi o znaki.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@alfa-design Z jednej strony porada a z drugiej już "donos", ot polska mentalność.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@alfa-design Ja zawsze dla spokoju ducha jak szykuję się na urlop to wstrzymuję sprzedaż i nie ponawiam wystawionych pozycji tak by nikt nie mógł kupić w trakcie urlopu lub wystawiam aukcje w licytacji z ceną startową taką jaka mnie interesuje przy zakupie na KUP TERAZ z zaplanowanym czasem rozpoczęcia na 10 dni tak by się kończyła po powrocie z urlopu .Wiem że jak ktoś ma dużo aukcji to trudno się na okres urlopu tak przestawić ale mnie się tak udaje.

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

Po urlopie weź może zweryfikuj zakładkę zwroty, bo jakieś dziwności masz wbite... 

 

 

3. Brak jest możliwości zwrotu towaru z wyjątkiem towarów niezgodnych z zamówieniem

5. Nie podlega zwrotowi towar który jest rozpakowany z hermetycznie zapakowanych blistrów.

 

8. Nie pokrywamy kosztów wysyłek.

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@alfa-design czy mozesz podać jaki przepis pozwala Ci na handel towarem/"zamiennikiem" wykorzystującym zastrzezone znaki ?

dopytywalem wsród znajomych i wysylaja mi tylko art305 ust1 p.w.p.

 

 

 

 

oznacz moderatorów