anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Urlop - statystyki ofert

ares_
#14 Krzewiciel#

Mam pytanie do osób które korzystały już z urlopu. Czy w przypadku zamknięcie wszystkich ofert na czas urlopu po ich wznowieniu statystyki sprzedaży i wyświetleń danej oferty zerują się, liczą z ostatnich 30 dni wliczając czas kiedy były wyłączone czy może wyświetlą się w takim stanie w jakim były przed wyłączeniem?

W innym temacie doczytałem, że statystyki wysyłek od razu lecą w dół mimo urlopu więc zastanawiam się czy nie lepiej zamknąć wszystkich ofert.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ares_  Nie wiem jak jest z parametrami po zamknięciu ofert, ale jak w pozostawionych wydłużysz deklarowany czas wysyłki o swój urlop to statystyki mają się dobrze. Niedawno przetestowałam osobiście 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

@ares_  ja w czasie letnigo urlopu zamknąłem wszystkie aukcje. W ostatnim dniu urlopu całość wystawiłem i sprzedaż ruszyła od razu. Aukcje wznawiałem pod starym numerem, dlatego licznik sprzedaży się nie wyzerował. W tym roku zrobiłem tak poraz pierwszy i moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie. Przynajmniej nie stresowałem się, że ktoś nie doczyta i będzie zamawiał, no i nie było też pytań przez formularz.

Endrju
oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@a_brod  Właśnie tego się boję, że któryś klient nie doczyta, że jest wydłużony czas realizacji zamówień i będzie z tego więcej kłopotów. A zwróciłeś może uwagę czy po wznowieniu ofert statystyki sprzedaży wróciły do stanu z dnia wyłączenia oferty czy może czas urlopu wliczył się do tych 30dni z których podawana jest sprzedaż ?

oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

@ares_  tego nie sprawdziłem.

Endrju
oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

Zastanawiam się nad jeszcze jedną rzeczą, ostatnio mam sporo zamówień które wiszą po kilka dni bez płatności. Co jeżeli ktoś złoży zamówienie kilka dni przed moim urlopem a zapłaci w czasie trwania urlopu ? Jak jest liczony wtedy czas wysyłki ?

oznacz moderatorów