anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usprawnienie wysyłek w nowym formularzu... serio to usprawnienie ?

PowerTee
#7 Wielbiciel#

Od momentu wprowadzenie nowego formularza zastanawiam się czy allegro nam pomaga czy robi nam pod górę... W nowym formularzu żeby zapisać przesyłkę trzeba to robić dla każdego zamówienia oddzielnie, nie ma szablonów, nie ma listy zamówień... Zapisujemy kuriera z opcją "na później" i ni cholery nie wiadomo jak znaleźć zapisane paczki. Można wejść w stary widok i paczki są wyświetlane tylko co będzie za kilka dni jak usuniecie starą opcję... chyba trochę za dużo kombinujecie... 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PowerTee Dziękujemy za Twoją opinię. Zapewniamy, że narzędzie będzie cały czas udoskonalane tak, żeby jak najlepiej odpowiadało Waszym potrzebom.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

Kiedy niby? Niedługo zamierzacie wyłączyc WzA, sprzedawcy zgłaszają całą masę braków i błędów, a od momentu wprowadzenia tego "ulepszenia" nic się w nim nie zmieniło.

Najpierw z uporem maniaka próbowaliście nas przekonać, że wszystko jest ok i działa, później kłamaliście odnośnie tego, że zostało dodane generowanie protokołu odbioru DPD, teraz jesteśmy na etapie zapewnień, że pracujecie nad ulepszeniami.

A ja cały czas pytam, po cholerę ulepszać coś, co do tej pory działało dobrze?

oznacz moderatorów

PowerTee
#7 Wielbiciel#

Dokładnie, na starym formularzu byłem w stanie w ciągu minuty zamówić 20 przesyłek, na nowym... uff serce mnie boli jak na niego patrzę... myślę że 20 w 20 minut... 

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

Podpinam się pod temat. Przez nowy formularz muszę przeorganizować pracę w firmie lub (co bardzo nie chce) kazać pracownikom dłużej pracować. Np przy 50 przesyłkach z 1min robi się 50min

oznacz moderatorów

cd-music
#9 Pomysłodawca#

Jak na razie wygląda to słabo, nadaję dużo do paczkomatów ale jak do tej pory nie ma opcji wyboru paczkomatu nadawczego.

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Jak dobrze, że ktoś w końcu poruszył ten temat 🙂



Potrzebujesz wiedzy z zakresu zwiększania sprzedaży na Allegro?
Zajrzyj na nasz kanał na YouTube! 
https://bit.ly/vSprintYT

oznacz moderatorów

daily-torebki
#11 Animator#

Ja w tym temacie może dla kogoś prosta sprawa ale mam zagwostkę w którym miejscu można zmienić dane nadawcy , mimo, że już prawie rok temu zmieniłam dane firmy i wszędzie mam nowe dane w formularzu wciąz mam stary adres, przy wypisywaniu na starym formularzu zmieniałam te dane ręcznie , w nowym formularzu nigdzie nie ma takiej możliwości wogóle nie można edytować danych nadawcy 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

te zmiany

@PowerTee to kolejny etap eliminacji małych sprzedawców

duzi nie używają tego badziewia

i tyle

pisanie jakiś poprawek nie poprawi tego syfu tym bardziej, że zmiany

nie miały przyspieszyć pracy sprzedawców tylko zwolnić allegro z odpowiedzialności

za ich trefne wysyłki allegro

 

do tej pory nikt z allegro nie napisał co jest lepszego w tym czymś nowym

na początku istnienia tego forum pytałem czy serwis wprowadzając zmiany dąży do ograniczenia liczby niepotrzebnych kliknięć

bo to jest najbardziej istotne dla jego funkcjonowania niż jakieś uśmiechnięte buźki czy inne niepotrzebne wodotryski

oznacz moderatorów