anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięcie zdjęć po zakończeniu oferty lub szybsze usunięcie sprzedanej oferty do archiwum

MAMY ROZWIĄZANIE!
ksiadz_robak2
#8 Zapaleniec#

witam, otrzymałem prośbę od kupującego, że prosi o usunięcie zdjęć z aukcji którą kupił i jest zakończona, lub natychmiastowe jej zarchiwizowanie,

czy ktoś może mi powiedzieć jak to zrobić? 

- nie da się sprzedanej aukcji (zakończonej) edytować

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
Knowhere
#21 Demiurg#

@ksiadz_robak2 Nie da się tego zrobić. Oferta jest automatycznie archiwizowana po 60 dniach, ze zdjęciami😏
Dlaczego kupującemu tak bardzo zależy na usunięciu (zdjęć z) Twojej oferty, w której dokonał zakupu?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
ksiadz_robak2
#8 Zapaleniec#

nie mam bladego pojęcia - pierwszy raz się z taką prośbą spotykam, napisałem że się nie da to i tak ponowił prośbę i prosi abym się zwrócił do allegro o szybszą archiwizację

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@ksiadz_robak2 Dziwna sprawa. Czyżby chciał to, co kupił, wystawić od ręki z zyskiem?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
ksiadz_robak2
#8 Zapaleniec#

może i tak, ale chodzi tylko o zwykły telefon komórkowy, mi tylko chodzi o to żeby z tak błahej sprawy negatywa nie dostać

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@ksiadz_robak2 Tak czy owak, to jest jakieś podejrzane (tym bardziej, skoro chodzi o telefon).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ksiadz_robak2 Postaram się pomóc jeśli chodzi o archiwizację, ale podaj mi proszę numer tej oferty. Możesz zasugerować Kupującemu, by usunął ten zakup z zakładki Kupione, wówczas nie będzie widać tej oferty na jego koncie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ksiadz_robak2
#8 Zapaleniec#

9709839829 to nr oferty byłbym wdzięczny za pomoc w jej usunięciu 

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Mam teorię. Telefon zakupił diler (podobno takich używają) i chce żeby oferta została usunięta ponieważ na zdjęciach pod baterią widać wszystkie informacje o telefonie co ułatwiło by jego lokalizacje przez służby 😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:79577720 To ten diler musi być jakiś taki mało kumaty, bo w takich celach to kupuje się za gotówkę, w lombardzie, z pół roku wcześniej😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@Knowhere  Może zależało mu na czasie i przez to chce usunąć aukcje 😂

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ksiadz_robak2 Oferta jest już usunięta. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
autoelektronikas
#10 Popularyzator#

Może być taka sytuacja że telefon był sprzedany jako uszkodzony, kupujący po błyskawicznej naprawie wystawi telefon jako super hiper sprawny mało używany więc nie chce śladu na Allegro, to chyba jedyne uzasadnienie jakie jest logiczne. Pracownicy Allegro nie powinni przyczyniać się do naginania zasad w takim wypadku, jednak to tylko moje gdybanie.

oznacz moderatorów
ksiadz_robak2
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję za pomoc, pozdrawiam 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Będzie trochę niezręcznie, jeśli w przyszłości się okaże, że takie naleganie na usunięcie oferty ze strony kupującego miało związek z jakimś złamaniem prawa, do którego poniekąd allegro przyłożyło rękę usuwając tę ofertę z pola widzenia😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Idąc dalej tą spiskową teorią, ja już jestem winna tej hipotetycznej sytuacji, ponieważ pomogłam Sprzedającemu oraz Kupującemu i spełniłam ich prośbę. Mam nadzieję jednak, że za ten uczynek nie trafię do zakładu karnego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Co Wy tam w moderacji macie z tymi teoriami spiskowymi?😁 Naprawdę nie wydaje Ci się ani trochę podejrzane to, że kupujący tak zawzięcie nalegał na usunięcie tej konkretnej oferty, w której dokonał zakupu, z widoku publicznego?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_

PS No ja też mam nadzieję, że nie trafisz do zakładu karnego, bo tam chyba ciężko będzie ze smartem i paczkomatami, no i szkoda Oli będzie😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
autoelektronikas
#10 Popularyzator#

W/g mnie takie postępowanie jak @_HolaOla_  ukazuje uczciwe podejście Allegro do kupujących, usuwa się ślad po zakupie nie zastanawiając się nad intencjami. Użytkownik który kupi urządzenie po naprawie które uszkodzi się po niedługim czasie czym często kończy się tylko grzanie układów BGA w tel. nikogo  nie obchodzi. 

Ja już wiem że od pracowników Allegro niestety nie można oczekiwać logicznego myślenia czas pokarze jakie będą tego skutki.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@autoelektronikas Za co czas pokarze?🤔

 
______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów