anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięcie negatywnego komentarza

arturovicci_pl
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

kontaktujemy się z Państwem odnośnie negatywnego komentarza na naszym koncie allegro.
Konsument : Client:44445518, nr oferty :11132604261
Został on wystawiony bezpodstawnie. Kontaktowaliśmy się z Klientem o czasie realizacji zamówienia i jego wysyłce, która została dokonana w terminie. Kilkukrotnie kontaktowaliśmy telefonicznie z prośbą o usunięcie negatywnego komentarza z Konsumentem. Za każdym razem otrzymaliśmy informację, iż opinia zostanie usunięta. Niestety po 2 tygodniach, kilkukrotnych próbach kontaktu komentarz nadal widnieje na naszym koncie. Podejrzewamy, iż Konsument nie potrafi usunąć negatywnego komentarza, dlatego prosimy Państwa o pomoc. Komentarz wpływa na jakość naszej sprzedaży oraz utraciliśmy smart, przez co spadła również nasza sprzedaż.

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

xyz96
#21 Demiurg#

@arturovicci_pl O usunięcie negatywnego komentarza poproś Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272&subjectId=0047464a-5... a nie na forum. Jeśli ocena narusza zasady Allegro, zostanie usunięta. Jeśli nie narusza, nie zostanie usunięta. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  pomożecie pokrzywdzonemu.🤔

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@arturovicci_pl Bardzo mi przykro, ale dostałeś już odpowiedź mailową od nas w tej sprawie i tutaj nasze stanowisko poznaje niezmienne. Kupujący, który otrzymał maila z Twoją prośbą, może usunąć swoją ocenę jednym kliknięciem i skoro tego nie zrobił, to jego własna decyzja. Rozumiemy, że dołożyłeś starań, aby Kupujący był zadowolony z przebiegu transakcji, ale  niestety z naszej, neutralnej pozycji nie możemy podważyć ani zweryfikować subiektywnej oceny Kupującego, a co za tym idzie nie mamy podstaw do usunięcia tej oceny. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A tu pisze że obiecano mu komentarz usnąć!!!😐

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

 🌸kupujący pisze w ocenie cyt ."Sprzedawca nie wyslał towar i nie odpowiada na wiadomości " da się  zweryfikować czy ocena jest zgodna z prawdą ..... czy się mylę ??

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria W komentarze ingerujemy tylko w takich przypadkach, a niestety w tej sprawie nie mamy do czynienia z żadnym ze wskazanych powodów. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

może kupujący chce usunąc komentarz ale nie wie jak to zrobić

serwis go nie usunie sam z siebie bo nie

oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Mój negatywny komentarz Allegro usunęło bez mojej zgody . A Sprzedający  wydzwania do odbiorcy towaru. Nagabuje niewinna osobę. Więc jednym allegro służy pomocą drugim nie.    Tak po prostu komentarz znikł. Po czasie 14 dni kiedy dostałam e-mail z prośbą. Zrzuty opinii fatalnego zakupu posiadam. Lecz nie są już widoczne dla mnie na Allegro. Może mnie sprzedający blokuje tego nie wiem. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@rudzielec10824 jak był niezgodny z regulaminem to usunęli 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Zdjęcia zniknęły a sprzedający głupa pali , jak to możliwe że coś takiego się zdarzyć mogło. Właścicielka stolarni czy Bóg wie czego nieświadoma co się dzieje w firmie.  Nękanie telefoniczne odbiorcy z różnych telefonów. Żeby nie było wiadomo kto. Odbiorca to ciężarna kobieta jeszcze w tej chwili.  Zrobiłam prezent kupując przyszłej matce komodę na ubranka niemowlęcia. Jakoś powycierano brudy z części komody . Stoi zmontowana. Ale mam wrażenie że komoda była po zwrocie.  Powiem szczerze że patrząc na pakowanie w sklepie IKEA widzę duża różnicę.  IKEA pakuje czyste i nieuszkodzone części.  Jeszcze trochę i allegro straci mnie jako klienta. Bo problemy dość częste. A moderatorzy to na pensji żyją z tego co piszą i co robią. Reklamy, [edycja] tą komodą sobie nie zrobiła pozytywnej niestety. Ja nie mieszkam w Polsce . Pisze kiedy mam czas. 

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rudzielec10824 potrzebuję numer zamówienia, o którym piszesz, abym mogła zweryfikować dlaczego komentarz został usunięty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Pisałam już  obsługą na ten temat. Bo było nękanie telefoniczne odbiorcy towaru. A mnie właściciela konta. Proszono o jakieś durne zdjęcia.   Nagle to wszystko znikło. Mam e-mail który wysłano do mnie ale podczas pisania w innym miejscu niż to te wiadomość znikły.  Zdjęcia nadal posiadam więc wyśle je przez  e-mail który otrzymałam. Konsultantka moderatora przekazała sprawę Dale po umieszczeniu moich screen. I cisza .  Nie zaglądałam tu długo. Ale znajdę screen a nawet kilka . Jeszcze tu wrócę.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@rudzielec10824 Tak tobie jak i sprzedawcy należy się szacunek ,nawet jak któraś ze stron popełnia jakiś błąd .Musiałeś napisać w ocenie coś co skłoniło allegro do usunięcia takiej opinii .Sprzedawcy jak każdy popełniają czasem błędy i najczęściej to sami chcą je naprawić ,wystarczy tylko z nimi rozmawiać a nie od razu negatywnie oceniać.

oznacz moderatorów

flyingdreams
#7 Wielbiciel#

A mnie wyzywa kupujacy od chamow w negatywie a szanowne Allegro to akceptuje. 

 

oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Nie da się wpisać niewłaściwych słów w komentarz. Bo Allegro tego pilnuje poprzez specjalny program. Spróbuj napisać brzydkie słowo w komentarzu. Zniknęły  zdjęcia kartonu i zadrapań mebla oraz  kleju wystającego na krawędzi .

Sprzedający prosił  mnie o zdjęcia złożonego produktu. Chyba po to żeby wstawić te zdjęcia w miejsce usuniętych przez Allegro. 

No ale jeżeli zdjęcia są spamem dla Allegro to po co ta usługa ,???.  

Tu też się wpisy moderuje.

Poza tym to sprzedawca robił mobbing telefoniczny nie Ja.  

Nie zgłaszałam reklamacji i  dyskusji ze sprzedającym. Tylko komentarz i zdjęcia. Sorry tu nie mogę wkleić niczego żeby pokazać  wady produktu. 

 

 

oznacz moderatorów

rudzielec10824
#9 Pomysłodawca#

Na obecną chwilę znikły praktycznie wszystkie negatywne komentarze u tego sprzedawcy.

Ciekawie zdarzenia obserwuję. Jest 7 opini o produkcie a tylko trzy widoczne. Bogato.

Moje komentarze usunięte chyba już całkowicie.  

 

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

Widzisz to są właśnie subiektywne opinie i kupujący robi i najlepiej co chce,masz przykład wyżej co napisała Pani,poprosili ja o zdjęcia to oskarża świat o nękanie kupujacego .Trzeba to przełknąć niestety sprawiedliwie nigdy nie będzie nawet jak zablokujesz to ci moderator odpisze jak mnie to po co blokujesz jak byś nie blokował to byś nie dostał negatywa.Kupujacy ma prawo nawet do zniszczenia Ciebie Ty na swoją obronę subiektywnie nie możesz kompletnie nic w serwisie allegro.;)A sorry możesz dodać do nieaktywnych na co po opinie jednego z miodów  to on by zlikwidował abyś w przyszłości nawet królowi musiał sprzedać np.pobranie be odbioru.

oznacz moderatorów