anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięcie oceny za koszt dostawy

bez-tom
#8 Zapaleniec#

Bardzo proszę serwis Allegro o usunięcie rubryki 'koszt dostawy'

Nie wszyscy klienci posiadają pakiet smart i czasami muszą zapłacić za kuriera (10,49 zł) albo paczkomat (8,99 zł) za tym idą później oceny kosztów dostawy na 3 gwiazdki co jest wgl jakąś pomyłką.

Jak tutaj utrzymać się w programie super sprzedawca przy dużej liczbie ocen miesięcznie?

Raz na 50 ocen dostanę 4 gwiazdki jeśli chodzi o opinie o produkcie lub obsługę klienta, natomiast jeśli chodzi o koszty dostawy ocena na 3/4 gwiazdki pojawia się prawie co trzeci komentarz.

Jeśli inni sprzedawcy się ze mną zgadzają bardzo proszę o polubienie tego posta...może wtedy to coś da

 

oznacz moderatorów
226 ODPOWIEDZI 226

deymon_pl
#10 Popularyzator#

to są poprostu jakies jaja

oznacz moderatorów

Philkam__monety
#9 Pomysłodawca#

nam jakieś 1,5 h zaczeło działać...

 

oznacz moderatorów

DO-AN
#10 Popularyzator#

Inpost ma jakieś prace serwisowe, kontaktowałem się rano i przed chwilą, dostałem tą samą informację

"Cześć, z tej strony konsultant InPost. Uprzejmie informuję, że dział IT nadal pracuje nad przywróceniem pełnej funkcjonalności Managera Paczek. W imieniu firmy przepraszam za utrudnienia."

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności powstałe w wyniku tymczasowej przerwy w dostępności naszych usług. Informujemy, iż zostało przywrócone poprawne działanie systemu. Łączenie konta Allegro z Managerem Paczek, importowanie zamówień Allegro oraz tworzenie przesyłek Allegro jest już dostępne.

oznacz moderatorów

extrading24
#8 Zapaleniec#

Dziś znowu nie działa.

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

o 6 rano robiłam paczki i działało, teraz też działa 

oznacz moderatorów

nova-chemia_pl
#8 Zapaleniec#

@InPostdziała? No chyba nie, nadal nic. Moi klienci już zaczynają się wkurzać. Jak dziś nie nadam paczek to polecą mi po opinii

oznacz moderatorów

Gai-Jin
#3 Debiutant#

Dziś rano nie działa.

oznacz moderatorów

Dragon240
#8 Zapaleniec#

Dokładnie to jest jakaś bzdura. Allegro Smart i osoby które dokładają do wysyłek uczą klientów że można wysłać za darmo albo dokładając do wysyłek. Ocenianie normalnych cen wysyłek na których się nie zarabia jest nonsensem. Klienci chcieliby wysyłek do których trzeba dokładać, a z czego. Jeśli zarabiamy po odjęciu horrendalnych prowizji, podatków marne grosze

oznacz moderatorów

Majster77
#10 Popularyzator#

Dokładnie dlatego powinno to być zablokowane. Przesyłka za 12,99 i już do niej dokładam a allegro oddaje tylko 8. A le przy smarcie jest zablokowane Ale to samo bez smarta przesyłka do której tez dokładam a można ją ocenić na jedną gwiazdkę . PARANOJA. PARANAOJA I SZYT DEBILIZMU. Ten co to wymyślił nach się **piiip**e w czoło

oznacz moderatorów

datom4
#11 Animator#

ban-dyc-kiej prowizjii!!!

oznacz moderatorów

datom4
#11 Animator#

**piiip**kiej prowizji!!!

oznacz moderatorów

prezento-grzes
#11 Animator#

Mój  komentarz na temat gwiazdek za koszt wysyłki. Klient na do wyboru wiele możliwości a wybiera drogą  i ocenia mnie jako sprzedawcę że on wybrał taką a nie inną. Powinien ocenić siebie za wybór.Mam ocenę 99.9 % i nie mam Super Sprzedawcy 🙂 Zabawne ile trzeba mieć 100 % ? Mam nadzieję że w tych ciężkich czasach trochę inaczej spojrzy Allegro na sprzedawców to też ludzie i posiadają rodziny .

Traktowanie ich trochę jak maszyny do pakowania towaru jest nie na miejscu .Pozdrawiam   

oznacz moderatorów

Dragon240
#8 Zapaleniec#

Często dokładamy do wysyłek chociażby na produkty do pakowania szczególnie przy SMART. No a jeden z drugim, nie ma smart i nie chce paczkomatu więc wybiera przesyłkę za 12 zł i daje 4 albo 3 gwiazdki. To moja wina ?.

Nie wspomnę o ocenie za obsługę która czasami jest 4 gwiazdki a klient się nawet nie kontaktował więc nie wiem skąd taka ocena ale to już kwestia wyłącznie osoby oceniającej widać debil jeden z drugim.

No i te wyśrubowane warunki super sprzedawcy wystarczy jeden komentarz po 4 gwiazdki i po temacie. To jakaś paranoja. Przecież nie każdy chce dawać 5 gwiazdek za wszystko i jest to kwestia zwykłego kaprysu

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

 przestańcie walczyć o tego SS i tyle, alledrogo was dyma dokładaniem do interesu a wy nadal robicie to co oni chcą..

oznacz moderatorów

Majster77
#10 Popularyzator#

No nie wiem czy bierzesz pod uwagę to ze ilość punktów w kategori jakość sprzedarzy wpływa na paramert trafność twoich ofert i jest o co walczyć. Bo jest różnica w sprzedaży produktu który znajduje się na początku tej listy a na końcu tejlisty

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Najłatwiej założyć swoją stronę i tam sprzedawać, z początku reklamując ją w ofertach 😉

oznacz moderatorów

datom4
#11 Animator#

allegro czyli tzw serwis transakcyjny zrobi wszystko aby wspierać takie procedery tzn bezsensownego zaniżania ocen - oni przecież korzystają z tego samego serwisu i jest im na rękę niszczenie dobrej opinii konkurencji - są sędzią we własnej sprawie - to nadaje się do UOKIK

oznacz moderatorów

Mario_300
#9 Pomysłodawca#

To tak z nieco innej strony! Zamówiłem towar, zapłaciłem za niego i go nie otrzymałem. Jak się o niego po tygodniu upomniałem, to sprzedawca napisał mi, że nie jest w stanie mi go wysłać. Ocena negatywna, no bo trudno tu mówić o innej, ale jako, że mam Smarta, to w ocenie 5 gwiazdek za koszty wysyłki! A ja się pytam dlaczego? Sprzedawca nawet nie raczył mi nadać paczki, a dostaje 5 gwiazdek tylko za to, że ja zapłaciłem za SWOJEGO Smarta!!!

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

@Mario_300i to jest kolejna kwestia do rozwiązania przez allegro - wystawiając negatywa nie powinno się wystawiać ocen za transakcję która nie doszła do skutku

oznacz moderatorów