anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięcie oferty - upomnienie, wina allegro

heavy_metal
#9 Pomysłodawca#

Wam też te karkołomy z allegro usuwają aukcje które niby łamią regulamin, ale faktycznie tak nie jest?

Usunięcie oferty ze względu na miniaturkę, choć wystawiam ofertę jak używaną, bez napisów i innych dodatków na foto.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mikeza
#20 Guru#

@heavy_metal ktoś kabluje na Ciebie i tyle, allegro samo z siebie raczej nic nie usuwa, tylko po wniosku innego użytkownika.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

heavy_metal
#9 Pomysłodawca#

no dobra, niech kablują, mam to w....., ale żeby usunąć ofertę muszą być podstawy, ale widać w tej instytucji same bezmózgi pracują

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@heavy_metal Odwołaj się, zapytaj co konkretnie było niezgodne z zasadami i z którym punktem regulaminu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a2f3ea49-2579-47d5-87f4-6d96a42e3e86&subjectId=ae7b20da-e... Otrzymasz wyjaśnienie.

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@heavy_metal Czy aby na pewno masz wystawione wszystko zgodnie z regulaminem? Tutaj  ok 70 ofert nadaje się do usunięcia.      

oznacz moderatorów

heavy_metal
#9 Pomysłodawca#

To wytłumacz mi do czego odnosi się ten zapis:

Zdjęcia lifestylowe

Możesz pokazać produkt w kontekście użycia, np. samochód na parkingu, krzew w ogrodzie.

Możliwe jest to tylko w wybranych kategoriach:

  • Przedmioty z parametrem używane wystawiane przez zwykłe (nie - firmowe).
  • Przedmioty wystawione przez konto firmowe w kategorii: Motoryzacja> Części samochodowe z wybranym odpowiednio parametrem używane/regenerowane/uszkodzone
  • Przedmioty wystawione przez konto firmowe w kategorii: Motoryzacja> Części i akcesoria motocyklowe z wybranym odpowiednio parametrem używane/regenerowane/uszkodzone
  • Przedmioty wystawione przez konto firmowe w kategorii: Motoryzacja> Części do innych pojazdów z wybranym odpowiednio parametrem używane/regenerowane/uszkodzone
  • Przedmioty wystawione przez konto firmowe w kategorii: Motoryzacja> Części do maszyn z wybranym odpowiednio parametrem używane/regenerowane/uszkodzone
  • Przedmioty wystawione przez konto firmowe w kategorii: Motoryzacja> Opony i felgi z wybranym odpowiednio parametrem używane/regenerowane/uszkodzone
oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@heavy_metal  Nie wiem jakie konkretnie oferty Tobie usunęli. Ja przedstawiłem jedynie listę twoich ofert, które są nie zgodne z regulaminem. 

Przedstawiony przez ciebie zapis dotyczy konta firma a z tego o widzę Twoje konto nie jest kontem firmowym. 

Natomiast zapis

  • Przedmioty z parametrem używane wystawiane przez zwykłe (nie - firmowe).

Tak jak jest podkreślone dotyczy przedmiotów wystawionych jako używane. Lista, którą ci przedstawiłem to oferty wystawione jako nowe. 

https://allegro.pl/uzytkownik/heavy_metal/motoryzacja?stan=nowe&bmatch=cl-dict210105-ctx-aut-1-5-011...

oznacz moderatorów

heavy_metal
#9 Pomysłodawca#

to rozumiem ok, ale skoro usunęli mi ofertę wystawioną jako rzecz używanana koncie prywatnym a nie firmowym i zdjęcie nie było na białym to dlaczego zostało usunięte ?
Napisałem do allegro to jak zawsze z automatu powołali się na zapis który skopiowałem powyżej - więc gdzie sens i logika ?

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@heavy_metal  używanych nie powinni Ci się czepiać, ale masz sporo ofert opisanych jako nowe, a zdjecia nie są na białym tle, więc tutaj jest podstawa do zgłaszania tego jako niezgodnego z regulaminem.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

heavy_metal
#9 Pomysłodawca#

to rozumiem ok, ale skoro usunęli mi ofertę wystawioną jako rzecz używanana koncie prywatnym a nie firmowym i zdjęcie nie było na białym to dlaczego zostało usunięte ?
Napisałem do allegro to jak zawsze z automatu powołali się na zapis który skopiowałem powyżej - więc gdzie sens i logika ?

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@heavy_metal Jeśli jesteś pewny, że była wystawiona jako używana podaj nr takiego ogłoszenia zawołamy moderatora. 

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

@7YP6K a co jest nie tak z tymi ofertami? 

oznacz moderatorów

7YP6K
#12 Orędownik#

@exoryna miniatury bez białego tła

oznacz moderatorów