anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuwanie aukcji z powodu miniaturek

MAMY ROZWIĄZANIE!
Waza_ZB
#10 Popularyzator#

Zastanawia mnie na początku jedna kwiestia, jak to się dzieje, że spośród dziesiątków tysięcy sprzedawców akurat moje oferty zaczęły się cieszyć takim powodzeniem wśród administratorów Allegro. Usunięto mi w maju już 5 ofert z powodu miniaturek aukcji, które przez kilka lat nikomu nie przeszkadzały. Skąd się bierze to zainteresowanie akurat moimi ofertami, kiedy po całym Allegro można znaleźć tysiące aukcji, których miniatury rażąco łamią regulamin Allegro.

A teraz druga kwestia - załączam miniaturęoczka.JPG

która spowodowała usunięcie moich trzech aukcji i obniżenie mojej jakości sprzedaży o kolejne 20 punktów. Co tu jest niezgodne z regulaminem? A jeśli jest, to jak mam pokazać 100 oczek do plandek, żeby nie łamać tego regulaminu?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
xyz96
#21 Demiurg#

@Waza_ZB Zainteresowanie prawdopodobnie wzięło się stąd, że konkurencja zaczęła zgłaszać Twoje aukcje.

Obrazek niewidoczny, moderator musi zatwierdzić.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Waza_ZB Ktoś na Ciebie doniósł. 😂

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@Waza_ZB  najprościej

Przed wznowieniem aukcji napisz do allegro i poproś o wskazówki.

Mi także usunieto aukcje i nie wiedziałem za co. W wiadomosci zwrotnej poprosiłem o wskazówki i przy wznawianiu sie do nich zastosowałem. Wiedząc gdzie jest błąd mogę jednoczesnie poprawić ten bład jeśli wystepuje w innych aukcjach. 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@Waza_ZB Mnie tu nic nie przeszkadza przy tej miniaturce są na allegro tysiące innych bardziej łamiących regulamin i zasady w nim zawarte niż te twoje. Może taniej wystawiasz od konkurencji i kogoś to zabolało i cię zgłosił ?

oznacz moderatorów
Waza_ZB
#10 Popularyzator#

Usunięto mi kolejne 3 oferty, to już 8 w maju, ewidentnie ktoś na mnie zagiął parol. I to w weekend, gdy nie mam dostępu do przedmiotów, żeby zrobić zdjęcia i poprawić oferty. Brawo Allegro, jesteście bardzo dzielni. Może od razu zawieście mi konto?

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@Waza_ZB Nic nie poradzisz ,są tacy co zamiast sobie w weekend odpoczywać to siedzą i szukają haków na swoich konkurentów ,czerpiąc z tego relaks i cieszą satysfakcją .

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Waza_ZB  a nie możesz wstawić na miniaturkę tego foto z kartonem. 

oznacz moderatorów
Waza_ZB
#10 Popularyzator#

Mogę ale nie chcę. Chciałem odróżnić 1000 szt. od 100 szt. Nie będę klientów wprowadzał w błąd.

oznacz moderatorów
ZapfCreation
#11 Animator#

@Waza_ZB 

Usunięto mi kiedyś ofertę ponieważ w tytule aukcji było słowo "nowość", gdy napisałam do Allegro, że przecież takich aukcji są tysiące otrzymałam odpowiedź z której wynikało, że nie zajmują się innymi nieprawidłowymi ofertami ponieważ nie zostały zgłoszone jako naruszenie zasad.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Waza_ZB, skonsultowałam Twoją sprawę. Miniaturka jest wyciętym zbliżeniem przedmiotu, co powoduje brak białego tła. Jeśli białe tło będzie bardziej widoczne, to nie będzie budzić naszych wątpliwości.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Waza_ZB
#10 Popularyzator#

@mr_oma 

wstawiam jeszcze raz miniaturkę z usuniętych aukcji, tym razem na czarnym tle, żeby było widać ile jest białego

oczka cz-b1.jpg

i chciałbym zapyatać ile jeszcze muszę dodać tego białego, żeby nie budziło waszych wątpliwości.

Z wydźwięku Twojego wpisu wnioskuję, że sprawa tych miniaturek z 6 usuniętych w weekend aukcji nie jest wcale taka oczywista dla wszystkich. Czy jest jakaś forma odwołania od tej decyzji i odzyskania straconych punktów z jakości sprzedaży?

oznacz moderatorów
Waza_ZB
#10 Popularyzator#

@mr_oma 

czy odpowiesz na moje pytanie?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Waza_ZB, nie chodzi o to, żeby samo zdjęcie było na białym tle, tylko znajdujące się na nim przedmioty. Proponuję jakoś rozrzucić te nakładki, żeby tło było widoczne.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@mr_oma a skąd wiesz że nie są na białym tle?

w regulaminie wystawiania miniaturek nie ma mowy o jakiś białych ramkach

tylko o białym tle

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Waza_ZB  Może spróbuj z takim zdjęciem jak poniżej, nie musisz mieć widocznych 100 sztuk na miniaturce, ważne, że w opisie masz

 

 

DarkStoorM_2-1622371139352.png

Mniejszą ilość możesz dać w miniaturę, ale to już od Ciebie zależy. Masz przykładowo ofertę 10 sztuk, to zdjęcie poniżej też będzie okej

 

DarkStoorM_0-1622371522742.png

 

oznacz moderatorów