anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

uszkodzona paczka-niepełne zamówienie

Anusiatoja
#2 Obserwator#

Witam jakbyście się odnieśli do takiej reklamacji:

"Witam,zakupiłam 2 kremy u Panstwa,dzis przyszła paczka w kopercie jeden krem,drugiego brak.
kurier inpostu twierdzi ze koperta był nabrzmiała i mu pekła w aucie ale absolutnie nic sie nie wysypało,ze to co bylo to jest czyli jeden krem,prosze o info co dalej z odzyskaniem kremu"

Wysłałam 2 kramy w kopercie bąbelkowej i wybuchnąć na pewno nie miała jak.

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

mdrogeria
#21 Demiurg#

Anusiatoja niestety wysyłanie w kopertach jest ryzykowne . Protokołu szkody jak znam życie pewnie nie ma . Pozostaje Ci zalatwić sprawę z klientką i zgłośić fakt do Inpost przez infolinię . Miałem przypadek uszkodzenie przesylki pomimo kartonu , klient zgłosil brak . Po paru tygodniach !! kurier przywiózł brakujący produkt , ale trzeba zgłosić .

Z klientką w zatargi raczej się nie baw , prawie zawsze źle się to kończy .

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Ja w kopertach bąbelkowych wysyłam jedynie bardzo drobne przedmioty, nie ulegające uszkodzeniu, jeszcze je pakuję do woreczka z zapięciem strunowym - żeby nie było, że dotarły tylko 2 z 4-rech zamówionych bo koperta rozdarta. W gabarycie A.

Reszta idzie w karton. To nie problem, żeby nawet owinąć towar tekturą i wrzucić nawet do worka. Bardzo wkurza mnie to, że dostaję delikatne rzeczy w kopertach bąbelkowych, nawet płyny w butelkach - to przecież nieodpowiedzialność sprzedawców.

Warto tez zauważyć, że reklamacje w InPost pod względem uszkodzeń - to fikcja. Nie ma czegoś takiego. Towar ma być zapakowany wg instrukcji. Sami kuriery mówią, że prawie wszystkie reklamacje z tego tytułu są odrzucane. W grę wchodzi jedynie zaginięcie przesyłki lub jej zniszczenie.

@xyz96 - odnośnie zwrotów. No to sobie poszukaj i pokaż. Sprzedający przez 12 dni miał sraczkę i nie wychodził z kibla. Dopiero na 13-ty dzień mógł dokonać zwrotu. Czy ktoś jest w stanie mu udowodnić, że było inaczej?

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów