anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Utrudnienia w dostępności Poczty Polskiej

outlet-marek_pl
#7 Wielbiciel#

Witam,

Wczoraj próbowałem nadać przesyłki allegro Poczta. O ile na innych kontach nie było problemów to na jednym koncie wywala błąd.

"Występują utrudnienia w dostępności usług firmy Poczta. Przesyłka nie została zamówiona. Występują utrudnienia w dostępności usług firmy Poczta."

Konsultant allegro to [edycja] czytane od tyłu... Przez 30 minut pytał o umowy z Pocztą, czy próbowałem przez e-nadawce, a w ostatnim zdaniu zapytał się na którym koncie występują błędy mimo że to ustaliliśmy już na początku...

Czy ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać?

 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@outlet-marek_pl, czy mogę Cię prosić o numer zamówienia, informację o Twoim systemie operacyjnym oraz zrzuty ekranu z nadawania przesyłki? Przekażę te dane do odpowiedniego działu i postaram się zweryfikować, co jest tego przyczyną. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@outlet-marek_pl  Jeśli to pobraniówka, bez podpiętej umowy nie nadasz. Ale to pewnie wiesz 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

outlet-marek_pl
#7 Wielbiciel#

Temat pobraniówek już przeszedłem, bo jak wprowadzili wysyłam z allegro to nieźle się namęczyłem żeby to jakoś działało. Chociaż i tak na jednym koncie dalej jest z tym problem- nie nadam 10 przesyłek na raz tylko muszę każdą z osobna zatwierdzać przez formularz. Ale dzięki za odpowiedź 😁

oznacz moderatorów

outlet-marek_pl
#7 Wielbiciel#

ad1d3e61-6733-11eb-9740-19582be6ecc3. Dzisiaj rozmawiałem z kolejną konsultantką. Nemo. Znowu pytania o próby w e-nadawcy itp... Dwa tickety do problemu otwarte i dalej nie naprawione. Dodam tylko że spróbowałem na innym komputerze i udało mi się dodać przesyłki z odbiorem w punkcie. Ale przy poleconych już znowu występuje bład...

oznacz moderatorów