anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uwaga na OPŁATĘ UTRZYMANIOWĄ

SEVENMOT
#9 Pomysłodawca#

Własnie się dowiedziałem ze od lipca mam płacić co 10 dni opłatę 10gr za każde ogłoszenie w którym nie było oferty kupna w ciągu ostatniego roku. Takich ofert jest ok 1000, co daje dodatkowe 100zł co 10 dni. 

Oczywiście nikt mnie o tym nie poinformował tylko przypadkiem to znalazłem w nadchodzących opłatach. 

Sprawdźcie to sobie bo można się zdziwić. 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kytorr
#13 Ambasador#

Regulamin Cię o tym informuje.. a jego zaakceptowałeś zakładając konto.. Allegro informuje o tym oraz nawet jest poradnik jak unikać ofert utrzymaniowych.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@SEVENMOT po co trzymasz 1000 aukcji, w których nikt nie kupił niczego przez rok? Wierzysz w cuda, że nagle zrobisz z tego bestsellery?

Ta opłata akurat nie jest taka zła. Przynajmniej będzie trochę mniej aukcji i jak człowiek faktycznie czegoś szuka to się szybciej przez to wszystko przebije.

oznacz moderatorów

SEVENMOT
#9 Pomysłodawca#

 @konto zamknięte 

Trzymam je chocby dlatego, ze sa w ofertach wielowariantowych. 

Z tą mniejsza iloscia aukcji moze i masz racje, aleeee...

Kilka dni temu doatalem promocje na darmowe wyroznienia (centrum znizek od allegro) wlasnie za zwiekszenie ilosci ofert. 

Jak widac allegro jakos nie zalezy na tym co mowisz, jak zwykle liczy sie tylko kasa. 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@SEVENMOT na te darmowe pakiety wyróżnień to lepiej uważaj. Jak Ci się wyczerpią, albo przekroczy się data ich ważności to za każdą taką promowaną aukcję, Allegro skasuje Cię po 19zł. Celowo to robią bo nie jedna osoba się nie połapie, albo przegapi termin.

oznacz moderatorów

SEVENMOT
#9 Pomysłodawca#

.@www_otosek_pl Wiem, znam te ich myki od dawna.

oznacz moderatorów

ilojele
#1 Nowicjusz#

Ale jakoś o opłacie utrzymaniowej, która funkcjonuje od kilku lat dowiedziałeś się teraz...

oznacz moderatorów

SEVENMOT
#9 Pomysłodawca#

.@ilojele 

Zdążyłem juz doczytać ze oplatę tę wprowadzono 25 lipca 2018 roku, więc nie próbuj mi wciskać, że funkcjonuje to kilka lat, bo jeszcze nawet nie minęło 2 lata. 

 

 

 

oznacz moderatorów