anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uwaga! Od 1 lipca skrócimy listę metod dostawy w Allegro Smart!

kostas11
#21 Demiurg#

Pewnie jak znam życie nikt nie zwraca na to uwagi a ostatnio wysyłali nawet maile, a od 1 lipca zacznie się zadyma i pytania czemu nie mam smarta 🙂

Uwaga! Od 1 lipca skrócimy listę metod dostawy w Allegro Smart!

  • Na liście metod dostawy kurierem zostaną co najmniej: Allegro Pocztex Kurier 48 i Allegro Kurier DPD.
  • Spośród metod Poczty Polskiej, pozostaną na niej tylko te z przedrostkiem Allegro.

Edytować zawczasu dostawy, podpisywać umowy itp. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11 Czyli Kurier Inpost i mini kurier znikają ze Smarta . Zaglądam w swoje dostawy  i Paczkomaty też się inaczej teraz nazywają InPost Paczkomat 24/7  a nie z przedrostkiem Allegro jak było wcześniej .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg tak zostają tylko dwie Allegro Pocztex Kurier 48 i Allegro Kurier DPD 😞

Dlatego to wrzuciłem co byś mogła se to pozmieniać i się przygotować 😄

Jest allegro poczkomat 🙂

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kostas11  Wczoraj też dostałam maila ale już nie chciało mi się go analizować. Dobrze, że przypomniałeś dzisiaj 🙂 Muszę coś poczytać o DPD i UPS .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Kiedyś nie było smarta i ludzie żyli. 

Chętnie przeniósł bym się na inną platformę. Że nie ma łba który by cos podobnego wymyślił. Płacił bym tam swoją prowizje.

oznacz moderatorów

Benetech-Poland
#8 Zapaleniec#
Allegro przyzwyczaiło klientów do Smarta dając go w gratisie pod pretekstem pandemii,
a tak naprawdę mieli w tym głębszy interes zawierając korzystne umowy z przewoźnikami.
Tym samym gwarantując ogromny volumen przesyłek tym firmom uzyskali korzystny cennik.
 
Zagranie mistrzowskie, ale niesłychanie niekorzystne dla sprzedawców! 
Kolejna metoda, aby jeszcze więcej wyciskać ze sprzedawców, tym samym ograniczając opłacalność sprzedaży na Allegro.
 
Od lat mamy indywidualne umowy z przewoźnikami (Pocztą Polską, GLS-em oraz Inpostem)
Narzucanie sprzedawcom korzystania z określonych form wysyłki po pierwsze jest mało korzystne z punktu widzenia kosztów, po drugie mocno zmniejsza volumen przesyłek realizowanych w ramach indywidualnej umowy. Tym samym tracimy kartę przetargową w negocjowaniu dobrych stawek z firmami przewozowymi, a przecież razem jako społeczność budowaliśmy Allegro, powinniśmy mieć możliwość wyboru!
 
Dołączam do grona osób, które z wyczekiwaniem wypatrują pojawienia się konkurencyjnej dla Allegro platformy sprzedaży.
oznacz moderatorów