anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UWAGA! WAŻNE! Allegro SMART KURIER

ejczbi
#12 Orędownik#

Do wszystkich, którzy tak jak my zrezygnowali z Allegro SMART kurier.

Sprawdźcie sobie dokładnie wszystkie zamówienia. Bo my zgłosiliśmy, że chcemy to wyłączyć (nie będziemy dotować  bubli Allegro z własnej kieszeni) i co?

I TAK MAMY ZAMÓWIENIA Z SMART KURIEREM. Opłata za wysyłkę 8zł! To jest SKANDAL!

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@benio2010  to jak najbardziej pasuje do zgłoszenia do UOKiK. Pasuje nawet idealnie do sprawy, którą rozpoczęli w grudniu, dotyczącej preferowania w wyszukiwaniu własnego sklepu a uwalaniu mniejszych. Jak widać po aktualizacji regulaminu i opisania szukania po "trafności", cała jakość sprzedaży liczy się do "trafności". W tym oczywiście przesyłki smart. I teraz albo decydujesz się dokładać do interesu, albo leci ci ocena jakości sprzedaży i wyszukiwania po "trafności". 

oznacz moderatorów

ELFON_producent
#8 Zapaleniec#

Witam.

Usunąłem SMART KURIER GLS  został tylko kurier za 18zł  wydłużyłem czas wysyłki do 48godzin  i zostawiłem tylko smart.

SMART KURIER zniknął

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

masakra - idziesz na twardo  😁

@ELFON_producent 😁

pozbawiłeś się allegro kuriera bez smart

będziesz płacił więcej prowizji za droższego kuriera

to nie jest rozwiązanie

allegro działać !!!!@msniezek @nat_not @_HolaOla_ proszę Państwa do dzieła

ja także odstąpiłem od tej opcji i nic się nie dzieje

oznacz moderatorów

sklepNMcom
#8 Zapaleniec#

Minął rok a Allegro swoje. I to coraz głębiej w las. Ma gdzieś sprzedających. A UOKiK też nic nie robi. Temat dodatkowego obciążania sprzedajacych rozwija się jak trza! I uwalania mniejszych sprzedawców, którzy nie mogą iść w dumping. Do tego jeszcze dołożyli tę śmieszną metodę zwrotu za szybką wysyłkę. A ja mam większość klientów, którzy robią zakupy po 22:00 i wg zasad Allegro muszę wysłać paczkę tego samego dnia co klient kupił! czyli przed północą gnać do paczkomatu. Hmmm tylko po co? I tak kurier nie wyjmie już tego dnia, bo skończył zabierać paczki przed 16:00. I kółko sie kręci!

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@sklepNMcom, z perspektywy Kupującego szybka dostawa jest bardzo ważna. Jeśli przewoźnik prześle do nas status "W drodze" maksymalnie do 4 nad ranem następnego dnia po tym jak kupujący złożył i opłacił zamówienia, zyskasz rabat.

Możesz też sam wskazać godzinę, do której kupujący kupi przedmiot, a Ty zagwarantujesz mu wysyłkę tego samego dnia. Możesz ustawić różne godziny wysyłki tego samego dnia dla różnych przewoźników.

Informację o wysyłce tego samego dnia wyświetlimy kupującym tylko wtedy, gdy m.in. 95% swoich zamówień będziesz wysyłać zgodnie z deklarację w zakładce. Bierzemy pod uwagę 30 dni.

Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

sklepNMcom
#8 Zapaleniec#

Mam ustawioną wysyłkę 24h i liczone mi jest tak: klient kupił o 18:30 wysyłka była paczkomat 20:00 - naliczona opłata 0,99 zł (albo 1,99 zł). 
Proszę mi powiedzieć jak do 4:00 rano mam dostarczyć przewoźnikowi przesyłkę kupioną przez klienta o 23:50? Tym bardziej, ze z paczkomatów teoretycznie mają zabierać u nas do 16:00. Pomijam o której przyjeżdżają faktyczne.

Weekend - zakup w sobotę/niedzielę o 17:00. Opłaty nie zdjęte, bo przewoźnik nie odebrał. No nie odebrał, bo nie pracuje!

Weekendy.... ze wszystkich terminów zwolnione są weekendy, bo wiadomo, ze żaden przewoźnik nie działa. No ale nie jak można naliczyć bezsensowna kasę!

oznacz moderatorów

ejczbi
#12 Orędownik#

@msniezek @nat_not @cloudcloud @_HolaOla_  - milczą.

Nasz "opiekun" milczy (jedyna aktywność tego "opiekuna" to spamowanie nas akcjami reklamowymi.

Napisałem przez formularz - kontakt się urwał.

BRAWO!

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ejczbi Jako przedstawicielka Allegro Gadane chciałabym Cię zapewnić, że działam w Twojej sprawie, ale potrzebuję jeszcze trochę czasu, dlatego bardzo proszę jeszcze o cierpliwość. Jak tylko zdobędę dla Ciebie informacje w sprawie tych zamówień, wrócę tutaj z odpowiedzią.  

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

no to się dowiedzieliśmy

oznacz moderatorów