anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Włącz Abonament Ekspercki za 2100 zł i otrzymaj 360 wyróżnień! - to 360 czy 750 ???

MODECOM_STORE
#8 Zapaleniec#

Hej,

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

w centrum zniżek wskoczyła mi promocja abonament ekspercki + 360 wyróżnień przez 3 miesiące, zgodnie z zapisami regulaminu łącznie 360 wyróżnień kolejno przez 3 miesiące 80 / 120 / 160

moje pytanie brzmi, o co więc chodzi z tym zapisem dotyczącym 750 wyróżnień ?

"Włącz Abonament Ekspercki za 2100 zł i otrzymaj 360 wyróżnień!
Korzystaj z Abonamentu Eksperckiego w obniżonej cenie przez 3 m-ce, a otrzymasz 750 wyróżnień."

MODECOM_STORE_0-1653561016808.png

link do regulaminu:

https://allegro.pl/regulaminy/abonament-ekspercki-za-2100-zl-za-30-dni-i-nawet-360-wyroznien-aMG6VOq...

 

a w nim zapisy łącznie o 360 wyróżnieniach, co z 750 ???

  1. Użytkownicy którzy spełnią warunki o których mowa w pkt. 3 powyżej oraz zaakcpetują Promocję w Centrum Zniżek w Moje Allegro, którzy w Okresie trwania Promocji wykupią Abonament Ekspercki otrzymają pakiet 80 dodatkowych opcji “Wyróżnienie” który zostanie przyznany na Konto Użytkownika do dnia 15 lipca 2022 r.

  2. Użytkownicy którzy spełnią łącznie warunki opisane w pkt 3 i 4 powyżej, oraz będą korzystali z Abonamentu Eksperckiego nieprzerwanie w kolejnym 30-dniowym cyklu rozliczeniowym, otrzymają dodatkowy pakiet 120 dodatkowych opcji “Wyróżnienie” który zostanie przyznany na Konto Użytkownika do dnia 15 sierpnia 2022 r.

  3. Użytkownicy którzy spełnią łącznie warunki opisane w pkt 3, 4 i 5 powyżej oraz będą korzystali z Abonamentu Eksperckiego za 30 dni nieprzerwanie w kolejnym 30–dniowym cyklu następującym po cyklu rozliczeniowym o którym mowa w pkt. 5 powyżej, otrzymają dodatkowy pakiet 160 dodatkowych opcji “Wyróżnienie” który zostanie przyznany na Konto Użytkownika do dnia 15 września 2022 r.

  4. Otrzymane pakiety dodatkowych opcji "Wyróżnienie" o których mowa w pkt. 4- 6 powyżej, należy aktywować i wykorzystać w ciągu 30 dni od daty ich przyznania w zakładce Centrum Zniżek w Moje Allegro (potwierdzenie udziału w Promocji oznacza akceptację niniejszego Regulaminu).

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MODECOM_STORE, to pomyłka po naszej stronie - obowiązują zapisy z regulaminu. 🙂 Dzięki za wychwycenie tego błędu!  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

MODECOM_STORE
#8 Zapaleniec#

poproszę jakiegoś gratisa do centrum zniżek 😄 tak po cichu 😄 dzięki 🙂

oznacz moderatorów