anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa weryfikacja Przelewy24?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kenaj99
#7 Wielbiciel#

Witam.

Ile można czekać na aktywację usługi Przelewy24? Dziś mija 6 dzień od momentu wysłania przelewu za 1,01 i danych tożsamości. Weryfikacja miała potrwać do 5 dni, a już jest dzień dłużej. Ile można czekać?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
Client:36352726
#7 Wielbiciel#

Czekam również. Może COVID? 😉😉😉

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11 A dlaczego bez pisania nie włączają w godzinę?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 bo maja wyczochrane, też kiedyś czekałem, po kliku dniach napisałem maila do przelewy24 i po godzinie dostałem zwrotkę że już jest aktywne 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11 No i co tu chodzi? Kto zarabia na przetrzymywaniu cudzych pieniędzy i dlaczego nikt nie chce się do tego przyznać? A może nie zarabiają i przetrzymują wyłącznie ze względów bezpieczeństwa?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak się ma kasę, to się ma bezpieczeństwo.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 to wyobraź sobie że mając nieaktywne przelewy24 dostałem kasę za jeden zakup potem przez miesiąc czy dwa nie aktywowałem i kasa leżała ale już więcej wpłat nie dostawałem, wszystkie wchodziły na Payu 😞

Tak wymusili na wielu sprzedawcach uruchomienie drugiej usługi przyjmującej płatności 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mourningrise
#9 Pomysłodawca#

Tu nie chodzi o trzymanie cudzych pieniędzy bo przelew aktywacyjny zwrotny otrzymałem po dwóch dniach ;). U mnie aktywacja wciąż trwa (szósty dzień) pomimo, że otrzymałem zwrotny przelew - tak jak ktoś wyżej wspomniał - mają wyje*ane.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mourningrise jesli chodzi o saldo operatora PayU to wczoraj wypłata została zlecona zgodnie z planem. Jeśli chodzi o przelewy24 to poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, weryfikacja w przypadku tego operatora może zająć do 5 dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mourningrise
#9 Pomysłodawca#

Nie chodzi mi o payu, gdyż tutaj weryfikacja przebiegła szybko i na drugi dzień była możliwość wypłacania zgromadzonych środków. Chodzi o przelewy24, gdzie weryfikacja trwa już siódmy dzień.

Skoro nie możecie nic zrobić to zwrócę się do operatora bezpośrednio.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mourningrise, masz już aktywne wypłaty. 🙂 Zgodnie z ustawieniami na Twoim koncie Allegro, wypłata zleci się automatycznie w poniedziałek. Możesz natomiast zlecić ją ręcznie  z poziomu zakładki Środki i historia operacji.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
imperium_klockow
#1 Nowicjusz#

Ja podobnie, już drugi tydzień czekam na weryfikację w Przelewy24... PayU poszło sprawnie i działa, Przelewy24 dalej weryfikują... mogę prosić o interwencję? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Masz napisane że trwa to 5dni.

oznacz moderatorów
kenaj99
#7 Wielbiciel#

Dzięki, napisałem do Allegro zobaczymy co odpowiedzą.

oznacz moderatorów