anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób mogę zmienić Imię na moim koncie?

Client:65034569
#2 Obserwator#

Witam, mój problem polega na tym, że przy zakładaniu konta ustawiłem złe imię i teraz przez to nie mam możliwości aktywacji konta do wypłat 😕 jest jakiś sposób żeby poprawić to na moje dane?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Vryko
#18 Luminarz#

Nie. Jest to dopuszczalne wyłącznie w przypadku małżeństw. Ale zapytaj tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6a7ab6d0-2364-4a46-86ff-3aafcca487ab

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Client:65034569
#2 Obserwator#

czyli pieniądze przepadły?

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Niech się o nie upomni właściciel konta. Najprościej będzie Ci jednak zapytać w linku, który podałem, np. używając opcji czatu.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Client:65034569
#2 Obserwator#

No właścicielem konta jestem ja, rzecz w tym, że adres i wszystko jest moje, ale imię jest mojego Ojca bo na niego wcześniej robiłem zamówienia, a teraz tak jakby przejąłem to konto

oznacz moderatorów

Client:65034569
#2 Obserwator#

w takim razie jak mogę zwrócić pieniądze kupującemu? wtedy bym załatwił to przez nowe konto

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:65034569 Środki możesz zwrócić przez przelew na konto klienta , albo przekaz pocztowy, nie ma obowiązku zwrotu przez AF.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:65034569 Konto należy do ojca, nie do Ciebie i tylko on może pieniądze wypłacić. Nie zmienisz imienia na swoje. Do wypłaty trzeba teraz ustawić konto bankowe ojca lub ustawić wypłaty przekazem pocztowym na adres zamieszkania. Wypłaty są realizowane raz w miesiącu do kwoty 800 zł. Bez weryfikacji danych nie zwrócisz też wpłaty kupującemu przez Allegro Finanse.

oznacz moderatorów