anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób dodać ksiązkę z 1973 bez ISBN, inni mają wystawione

judea100
#8 Zapaleniec#

Nie mogę dodac ksiązki z 1973r, która nie ma ISBN I nie ma jej w bazie produktów, więc nie mozna powiązać. Widzę że inni maja jednak tę ksiązke wystawioną, jak to się robi?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@judea100 Taką książkę możesz wystawiać w kategorii Kolekcje i sztuka - Design i Antyki - Antykwariat - Książki od 1951 do 1989. Wprowadzenie w tej kategorii kodu ISBN nie jest obowiązkowe. Dodatkowo kategorie nie objęte wymogiem połączenia nowych ofert z Katalogiem znajdziesz w tym artykule

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

judea100
#8 Zapaleniec#

Nie nie mogę, bo nikt jej nie znajdzie

oznacz moderatorów

Nad_Pilica
#12 Orędownik#

ko_alka

Urlop czy za dużo zmian na Allegro? Na pewno jest taka kategoria Kolekcje i sztuka - Design i Antyki - Antykwariat - Książki od 1951 do 1989. ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@judea100 w kategorii Kolekcje i sztuka - Design i Antyki - Antykwariat - Książki numer ISBN jest podany jako opcjonalny. Czy gdy próbujesz stworzyć produkt wystawiając ofertę w tej kategorii na formularzu pojawia się błąd z komunikatem o podaniu numeru ISBN? 

la_nika_1-1664008272549.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

judea100
#8 Zapaleniec#

napisałam przecież,że nie interesuje mnie ta kategoria, jeśli ktoś szuka ksiązki technicznej wydanej sprzed 1980 to nie szuka jest w kategorii sztuka -design, Ty byś szukała??dziękuję za odpowiedzi ale to problem systemowy, pozdrawiam

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@judea100 a możesz podać jaka to książka? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mazurkur439
#12 Orędownik#

Moim zdaniem to jest solidna afera. Wiesz ile książek wydanych przed 1979 rokiem ma tu ISBN?  Jak mi kiedyś tu odpisano na ten temat: "każdy radzi sobie jak może". Nie będę Ci sugerował rozwiązania, staram się postępować etycznie. To tu tajemnica poliszynela.  Nikt nie przyznaje się do "lekkiego" stosowania się do zasad. Chwali Ci się, że próbujesz robić coś uczciwie i rzetelnie, wyrazy szacunku, niestety katalog Allegro nie pozwoli Ci na takie zachowanie. Moja rada jest taka, że szkoda Twojego czasu na walkę z tymi absurdami. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

oznacz moderatorów