anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób odpowiedzieć Kupującemu na komentarz wystawiony wraz z oceną?

MAMY ROZWIĄZANIE!
haniku
#9 Pomysłodawca#

Kupujący w komentarzu do oceny Sprzedawcy napisał iż Sprzedawca nie podał składu produktu (skład oczywiście znajduje się w opisie). Kupujący nie chce edytować komentarza. W jaki sposób (widoczny dla innych Kupujących) odpowiedzieć na zamieszczony komentarz w ocenie Sprzedającego.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
mdrogeria
#21 Demiurg#

@haniku opcja odpowiedzi na ocenę dostępna jest tylko przy negatywach .

oznacz moderatorów
haniku
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję. O tą informację właśnie chodziło mi.

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@haniku Ja bym temat olał skoro komentarz jest pozytywny 🙂 
Jak będziesz naciskać to zaraz się okaże, że klient walnie Ci negatywa na złość i wtedy dopiero będzie problem.

oznacz moderatorów
musashi2007
#12 Orędownik#

@haniku Dokładnie. Pozytyw to pozytyw. Nie ma co ruszać. Za chwilę dostaniesz nowe pozytywne opinie i ta zostanie zepchnięta na kolejne strony przy wyświetlaniu i nikt nawet nie zauważy :))

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@komis-bell @Hardylegs pozytyw z kompletem gwiazdek , a w teści prawda ,  miałem problem z doczytaniem składu na fotce .

oznacz moderatorów
haniku
#9 Pomysłodawca#

a w treści opisu oferty składu pan (pani) nie widzi? PRZY drugim zdjęciu, a NIE na zdjęciu...

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@haniku no masz rację ,zasugerowałem się treścią oceny , ale tak szczerze mówiąc znaleźć go nie łatwo , a przy produktach dla dzieci istotny. Walnij wielkimi literami SKŁAD : i ślepoty takie jak ja może dopatrzą .

oznacz moderatorów
haniku
#9 Pomysłodawca#

i teraz pytanie za 100 punktów: czy my jako Sprzedający mamy obowiązek tolerować "komentarze" Kupujących niezgodne ze stanem rzeczywistym? Bo Kupujący nie przeczytał CO KUPUJE? Konsultant Allegro oczywiście odpisał (4 razy), że Kupujący MA PRAWO do swoich "odczuć" . No jakich odczuć, skoro skład jest w opisie oferty. Właśnie przez takie machanie ręką na takich Kupujących otrzymujemy **piiip**yczne odpowiedzi od konsultantów: wiemy, że zielone jest zielone, ale Kupujący uważa że czerwone więc ja (Sprzedający) mam też powiedzieć że jest czerwone... super 😉

oznacz moderatorów
haniku
#9 Pomysłodawca#

ale skoro skład JEST podany w treści opisu produktu to jak mam tolerować taki komentarz?

 

oznacz moderatorów
Hardylegs
#11 Animator#

Allegro  ma gdzieś twoje zdanie  nic z tym nie zrobisz - klient twój pan--- ty masz siedzieć cicho-pozdro

oznacz moderatorów
haniku
#9 Pomysłodawca#

zawsze mogę przestać sprzedawać przez allegro:)

oznacz moderatorów
Hardylegs
#11 Animator#

jest to pewna droga i słusznie ale  nie trzeba odchodzić caałkiem ale bardziej promować swoje produkty gdzie indziej a tu niech leżą czasmi sie coś sprzeda;))i ocxzywiście nie promować  tu za żadne skarby niech naiwini to robią i charują na nich

oznacz moderatorów
ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Allegro nic nie zrobi z tym komentarzem.

Pozostaje Ci jedyna droga - wysłanie do kupującego prośby o zmianę oceny lub usunięcie komentarza. Prośby, nie żądania - z wyjaśnieniem i informacja o pozytywne rozpatrzenie Twojej prośby. W wielu przypadkach to działa.

oznacz moderatorów