anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W ofercie nie wyświetlają się załączone zdjęcia

Bambek69
#8 Zapaleniec#

Wczoraj pojawiła się moja oferta dodane kilka dni przed urlopem, przy wystawianiu oferty jak zwykle dodałem zdjęcia które teraz w ofercie się nie wyświetlają - jest tylko w lewym górnym rogu ikonka "wczytaj obraz". Czy coś takiego można gdzieś zgłosić czy muszę wystawić ofertę jeszcze raz. Oferta nr 12389714994

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Bambek69 faktycznie brak zdjęć, także w opisie  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Bambek69, w jaki sposób dodawałeś zdjęcia? Czy możesz je tutaj załączyć?  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Bambek69
#8 Zapaleniec#

Dodawałem tak jak za każdym razem, przy wystawianiu oferty dołączałem zdjęcia bezpośrednio z komputera. W międzyczasie sprawdziłem drugą aukcję która ma się dopiero pojawić i tam był taki sam problem ale zdążyłem na niego zareagować. W jaki sposób mógłbym tutaj wrzucić zdjęcia, jakiś link czy bezpośrednio?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Bambek69 śmiało daj tutaj i tak będą na aukcji 🙂 

fghreyr6.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Bambek69
#8 Zapaleniec#

globus.jpgglobus1.jpgglobus2.jpgglobus3.jpg

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Bambek69, dzięki. Zweryfikuję to. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Bambek69, próbowaliśmy powtórzyć ten błąd, natomiast udało nam się bez problemu wystawić ofertę testowo z tymi zdjęciami. Niestety, ktoś już licytuje Twoją ofertę, więc nie zmienisz zdjęć zgodnie z tym artykułem. Możesz odwołać licytację i spróbować wystawić ofertę ponownie. Wtedy w powodzie odwołania opisz, na czym polega problem (w tym przypadku jest to błąd wyświetlania licytacji).

Przed wystawieniem oferty, wyczyść pliki cookies i sprawdź, czy błąd się powtarza. Jeśli tak daj znać. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Bambek69
#8 Zapaleniec#

Dzięki za próbę pomocy. Zakończyłem trwającą ofertę, nowo wystawiona póki co wygląda okej ale zobaczymy jak będzie jak nastanie godzina jej wystawienia,

Pozdrawiam

oznacz moderatorów