anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wasze materiały promocyjne na Allegro - prośba o opinię

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Drodzy Zaawansowani,
przychodzę do Was z projektem dotyczącym materiałów promocyjnych i chciałabym prosić o Wasze opinie.

Duże marki często chciałyby, żeby sprzedawcy korzystali z ich materiałów promocyjnych do wsparcia sprzedaży. Chodzi o np. profesjonalne filmy, których obecnie nie możemy pokazywać na karcie produktu.

Rozważamy wprowadzenie możliwości publikowania takich bezpłatnych materiałów w sklepie sprzedającego na Allegro. Czy bylibyście zainteresowani taką opcją (byłaby ona bezpłatna i maksymalnie uproszczona)?

2020-07-10 12.10.37.jpg

Czekamy na Wasze opinie, spostrzeżenia i uwagi 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
84 ODPOWIEDZI 84

konto zamknięte
Nie dotyczy

Z tego co zrozumiałam, to Allegro będzie sprzedawało dużym markom powierzchnię reklamową w sklepach swoich klientów, czyli sprzedających😁

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

**piiip**storm starts 3.... 2 ...... 1 ........ 🙂

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Czemu akurat w sklepie, a nie w ofercie? Współpracuję z pewną marką, która prawie przy każdym produkcie ma film jak ładnie prezentują dany produkt i nawet nie mogę tego wykorzystać...

Wolałbym, gdyby takie filmiki były w ofercie, bo wtedy jest pewność, że ktoś to obejrzy.

Tak przy okazji, ktoś w ogóle korzysta z zakładki Sklep?...

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

lepiej obniżyć prowizje od sprzedaży zlikwidować prowizję od kosztów wysyłki i będzie lepiej

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@DarkStoorM to zapewne nie chodzi o filmiki firmy z którą współpracujesz. Tu chodzi o komercyjne reklamy. Skoro Allegro prosi sprzedawców o opinie na ten temat, to pewnie już wszysto postanowione. Bardzo możliwe, że z tego powodu abonament podrożeje, bo uznają, że tymi reklamami wspomagają naszą sprzedaż i dzięki temu się bogacimy😉

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Najpierw proszą o opinie i dopiero potem wprowadzają? 😄 😄 To chyba nie tak Allegro działało!

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@DarkStoorM to tylko pozory, tak naprawdę wszystko jest już przgotowane do startu. 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

czemu nie było pytań przy innych "udogodnieniach " dla sprzedających tylko od razu musi być i basta.

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Żadnego Hurraaaa ?

Nikt na to nie czekał ?

Ja wielokrotnie myślałem o takim uatrakcyjnieniu mojej oferty. Pokazać filmik jak prawidłowo zamontować pasek lub jak sprawnie wymienić noski.

Dlaczego nie krzyczę Hurraa ?

@cloudcloud pisze że: "Duże marki często chciałyby, żeby sprzedawcy ..."

To dziwnie mnie spina.  

oznacz moderatorów

Pascon
#9 Pomysłodawca#

a nam by się to przydało, materiał od producenta: jak nałożyć pastę termoprzewodzącą albo jak wygląda i świeci dana obudowa, albo jak jeździ dane auto RC. Kwestia jak by to było zrobione, ale jak jeśli bym mógł podpiąć film do oferty - bomba. Nie to, że robić z tego choinkę, ale jeden film do oferty czy nawet jakieś miejsce z filmami gdzie mogę coś podlinkować z oferty - super.

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@Pascon @annas14-firma a jaka jest gwarancja, że własnie taki a nie inny materiał wmontują Ci odgórnie? I zamiast sposobu nałożenia pasty termoprzewodzacej zobaczysz filmik z nauka nakładania najnowszego modelu pulsującej i wibrujacej prezerwatywy ?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@AptekaNatolinska w tym cały problem. Jeśli klienci będą za każdym kliknięciem natykać się na te "profesjonalne filmiki" i tak jak piszesz, chcąc kupić buty będą musieli obejrzeć reklamę proszku do prania ( zakładam, że filmiki będę startować automatycznie), to odpłyną z Allegro szerokim strumieniem. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte "zakładam, że filmiki będę startować automatycznie" - jak to dobrze, że są rozszerzenia i ustawienia, które to blokują😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere bez obawy, postarają się, żebyś nie mógł przycwaniaczyć. Coś wymyślą.😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Nie, wyłączasz w przeglądarce rzecz, która za to odpowiada i mogą sobie myśleć😁

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, konsekwencje finansowe, nie zapominaj, to jest Allegro Prowizja+💰

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Ja i tak znikam z allegro z końcem lipca (nie pomijając faktu, że prowadziłem tu tylko prywatną wyprzedaż niepotrzebnych mi już rzeczy), bo tą nadchodzącą podwyżką prowizji zwyczajnie przegięli pałę.
A poza tym ktoś, kogo najwidoczniej zapiekł anus po którymś z moich postów, chyba w związku z tym zaczął (a może zaczęła😏) zgłaszać moje oferty, bo już dwie mi dziś usunęli😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, może ta wczorajsza mydelniczka, mówiłam, że trzeba profilaktycznie wsadzić ją na CL, bo zawzięta. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Niestety CL nie uchroni od zgłaszania ofert.

PS Chyba czytasz mi w myślach, bo to jedna z trzech najoczywistszych możliwości, o których pomyślałem😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów