anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja danych firmy

euphoria_art
#11 Animator#

Hej,

Mam taki problem, przeprowadziłem się i zmieniłem adres zamieszkania, mam problem ze zmianą danych konta,

Ustawiłem nowy adres zatwierdziłem czekałem tydzień na weryfikacje i dzisiaj przyszła do mnie wiadomość o treści: "Pozytywnie zweryfikowaliśmy przesłane dokumenty i zakończyliśmy proces weryfikacji Twojej firmy."

Lecz adres dalej jest ten sam stary, dziś ponownie kliknąłem na weryfikacje ustawiłem nowy adres i znowu muszę czekać na weryfikacje drugi tydzień?

Przyszedł też kolejny mail "Zaakceptowaliśmy Twoje dane fakturowe:" lecz dane są stare dalej nie aktualne, wcześniej zmieniłem je na nowe.

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

euphoria_art
#11 Animator#

Dane adresowe do wypłat tez są nieaktualne a zmieniłem je robiłem przelew 1zł.

Dostałem maila: "Zmienił się status Twoich wypłat środków" jest tam właściciel konta i stare dane adresowe.

Dodam że wszędzie w urzędach itp. poza Allegro zaktualizowałem dane firmy.

Allegro robi chyba sobie jaja ze mnie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@euphoria_art widzę, że napisałeś już do nas w sprawie nr 27514467, bardzo proszę poczekaj na naszą odpowiedź w wiadomości e-mail, na pewno ją otrzymasz, a jest to właściwa ścieżka kontaktu, aby zmienić dane na koncie Allegro 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

euphoria_art
#11 Animator#

Tak jak pomyślałem od Allegro niczego sie nie dowiem i się nie dowiedziałem zostałem potraktowany zmyłkowo. Napisali ze widzą ze wniosek został wysłany i każą czekać, pewnie że został wysłany ale po raz 2 dokładnie im to opisałem, i co się dowiedziałem za przeproszeniem nic dokładnie nic, mam wrażeniue ze w Allegro pracują dzieci.

Ten wniosek wysyłam już drugi raz, tak jak wcześniej pisałem wszystkie weryfikacje przeszły pozytywnie ale pozostał stary adres, zaktualizowałem dane fakturowe, dane firmy jak i konto do wypłat, czekałem tydzień czasu, weryfikacja niby przeszła pomyślnie a dane pozostały stare: tj. dane zamieszkania " xxx"  nie zostały zmieniona na "yyy" . Teraz znowu weryfikacja przejdzie pomyślnie i za 3 razem mam zmieniać dane bo stary niezaktualizowany adres pozostanie? o co tu chodzi?
Miał już ktoś tak? bo od Allegro jak widać nic się nie dowiem i to nie pierwszy raz zostałem tak potraktowany.
Pozdr,
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@euphoria_art w kolejnej wiadomości wyjaśniliśmy, że w poprzednim wniosku podany adres był taki sam jak ten na koncie, natomiast we wniosku, który jest aktualnie weryfikowany jest już podany inny adres, więc teraz wszystko powinno się zmienić. Gdy wniosek zostanie zweryfikowany otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

larsson
#9 Pomysłodawca#

Mam podobna sytuacje. Mialem juz 3 razy  pokazane 100 % zwerykowania, po czym wchodze na drugi dzien i znowu 0%. Kolejne proby kontaktu, kolejne dni oczekiwan. Znowu 100%,  zmiana ustawien do wypłat z allegro i rezerwowych srodkow na zwroty, i znowu status zmienia sie na 0% .  TO  JEST  JEDNO WIELKIE NIEPOROZUMIENIE.    

 

Tylko nadmienie ze

ZLICZAJAC WSZYSTKIE KOSZTY WYCHODZI MI ZE BIERZECIE JUZ  30% ZAROBKU mojego 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@larsson Twoje konto jest już kontem firmowym, masz również aktywowane wypłaty, więc wszystko się zgadza. Gdyby pojawiły się ponownie jakieś problemy to przed ponowną weryfikacją, napisz proszę do nas. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów