anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja platności po zmianie harmonogramu

MAMY ROZWIĄZANIE!
Soro_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam

Potrzebuje szybko zwrócić kobiecie pieniądze ale za każdym razem system w nocy wypłacał mi środki bo miałam takie ustawienie. Postanowiłam wiec je zamrozić do piątku żeby w końcu jej oddać te 629 zł i zmieniłam harmonogram wypłat i się wrąbałam bo teraz mam weryfikację. Kobieta myśli ze ją oszukuje.

Proszę o przyspieszenie weryfikacji i możliwość oddania jej pieniędzy.

Alex

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19
Halfrunt
#18 Luminarz#

Ja zleciłem weryfikację w piątek, o ile PayU zaakceptowało wypłaty już w następnego dnia (sobotę) to przelewy24 do dzisiaj lecą w kulki. Tak z tą zmianą wkopałaś się na dłużej. 

oznacz moderatorów
Soro_pl
#9 Pomysłodawca#

A nie pomaga czasem jakiś moderator czy ktoś? Wiem, ze tak kiedyś bywało..ale sobie narobiłam. Dzięki 

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

informują że proces może trwać do 5 dni więc niczego wcześniej nie przyśpieszą, teoretycznie u mnie termin maja dzisiaj, jutro będzie trzeba interweniować. 

oznacz moderatorów
Soro_pl
#9 Pomysłodawca#

Ok dzięki. A mozna zmienić jakos tutaj nik na forum czy musi być ten z allegro?

oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

Nie da się zmienić nazwy użytkownika. Musiałabyś otworzyć prywatne konto na Allegro i z niego się logować na forum, najlepiej przez inną przeglądarkę, by się nie myliły😀

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Soro_pl, poprosiłam o przyspieszenie Twojej weryfikacji. Mam nadzieję, że to pomoże. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

@mr_oma to ja też poproszę o prośbę do przelewy24 😁 na konto allegro ID: 3171576

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Halfrunt, również o to poprosiłam. 😉🧞‍♂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

@mr_oma Z góry bardzo dziękuję Tobie.

Mam jeszcze jedną prośbę odnośnie zamówienia nr 

de8bc3e1-5247-11ec-948b-39bb0de1eac3
 
Zakup dzisiaj w nocy i po godzinie negatywna ocena, za naliczenie opłaty 8,99 za przesyłkę paczkomatem, gdy klientka twierdzi że ma Smarta. - czy mogłabyś sprawdzić co jest nie tak? 
oznacz moderatorów
Halfrunt
#18 Luminarz#

@mr_oma wypłaty przelewy24 aktywne. Co do klienta, udało się dojść do porozumienia i usunął negatywa. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję. 😀

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Halfrunt, super, dziękuję Ci bardzo 🙂 Potwierdziłam, że naliczenie opłaty mimo usługi Smart! to prawdopodobnie wina po naszej stronie. Poprosiłam o przyznanie Twojej klientce dodatkowych Monet w ramach rekompensaty. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Soro_pl
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dziękuję za pomoc , jest już ok 🙂

Aleksandra

oznacz moderatorów
Soro_pl
#9 Pomysłodawca#

Witam ponownie, Co może być przyczyną, że znów nie mogę wypłacić środków? Woła mi kolejny przelew 😞 sprawa pilna. Kliencie robią zamówienia.

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
Soro_pl
#9 Pomysłodawca#

Jakby co to znów podałam dane weryfikacyjne i zrobiłam przelew (chodzi o przelewy24)

Nie mogę czekać 5 dni roboczych. To duże utrudnienie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Soro_pl aby aktywować wypłaty konieczne będzie zatwierdzenie przez Przelewy24. Bardzo Cię proszę napisz do nas tutaj. Whatsapp, facebooka lub czat będą najszybsze i poproś o przyspieszenie weryfikacji. Rozumiem, że zależy Ci na czasie, dlatego wskazuję najszybszą ścieżkę kontaktu, aby aktywować wypłaty od tego operatora.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Soro_pl, widzę, że udało się aktywować wypłaty i zleciłaś już wypłatę środków. Operator realizuje wypłatę najpóźniej do końca kolejnego dnia roboczego.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Soro_pl
#9 Pomysłodawca#

tak, jest już ok 🙂

oznacz moderatorów
Ahoj-Serwis
#10 Popularyzator#

Czy i my możemy poprosić o przyśpieszenie weryfikacji? Payu szybko zweryfikowali, ale z Przelewy24 ciągnie się już kilka dnia. Napisaliśmy maila do Allegro, ale na razie nie ma odpowiedzi. 

oznacz moderatorów
Ahoj-Serwis
#10 Popularyzator#

Przepraszam, że zawracałem głowę, ale już skontaktowaliśmy się przez Messengera. Pozdrawiamy!

oznacz moderatorów