anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja użytkowników

Gordon_B_2015
#10 Popularyzator#

Czy allegro w jakikolwiek sposób weryfikuje użytkowników?

Oto dane kupującego, jakie dostałem:

xxxxx xxxxxxxx (imię i nazwisko)

polska

67-106 polska

Polska

Taki sam jest adres do wysyłki.

A co najciekawsze, ten użytkownik prowadzi również sprzedaż i ma w tej chwili kilka ofert.

 
oznacz moderatorów
38 ODPOWIEDZI 38

xyz96
#21 Demiurg#

Nie jest możliwe, aby użytkownik z takimi danymi prowadził sprzedaż. Aby sprzedawać trzeba potwierdzić swoje dane przelewem z konta bankowego, a bank nie założy nikomu konta na takie dane.

oznacz moderatorów

Gordon_B_2015
#10 Popularyzator#

Niemożliwe, a jednak możliwe.

Takie dane są w mailu "Sprzedałeś przedmiot przez Kup Teraz", w "Kupujący Client:273487xx wybrał sposób zapłaty i dostawy" oraz w "Nowa wpłata od Kupującego". Sprawdziłem i ten człowiek ma na swoim koncie kilka aktywnych ofert.

A czy adres (nie imię i nazwisko) w danych rejestrowych można dowolnie zmienić już po weryfikacji konta?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Gordon_B_2015 Jeżeli konto prywatne to można zmienia, sprawdź tu:https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta/

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Gordon_B_2015 Client:xxxxxxx to jest normalny login nadany przy rejestracji konta. Można go zmienić na ladniejszy, ale nie trzeba🙂 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte można zmienić np: 69zyx

oznacz moderatorów

Gordon_B_2015
#10 Popularyzator#

Nie pisałem o zmiania loginu, a o adresie.

Z tego wniosek, że kupujący u tego Pana też otrzymują takie dane sprzedającego, jak w temacie.

Jeśli źle podpiąłem to przepraszam. Nie umiem jeszcze tego robić embarassed

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, wtedy dyskusja na bank, a może nawet pozew sądowy😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Oj, żebyś się nie posikała ze śmiechu.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, no fakt, może powinnam kupić trochę pampersów, bo bawisz do posikamia🤣 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Wszystkie Twoje oferty naruszają regulamin. Znajdź powód, tylko się nie posikaj.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, załóż mi dyskusję, tylko nie dostań sra... rozwolnienia z emocji

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Gordon_B_2015 Wskaż mi proszę numer oferty, której dotyczy ten zakup.

@konto zamknięte @xyz96 Wiem, że bardzo lubicie ze sobą dyskutować, ale proszę o zaprzestanie tego typu wzajemnych komentarzy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_, będzie to trudne, ale możliwe. Biorąc pod uwagę, że @xyz96 prawie w każdym swoim poście obraża sprzedających, a nie widzę reakcji moderatorów, muszę sama sobie radzić z oszczerstwami.

P.S. Jeszcze tylko raz mu odpowiem i już nigdy w życiu nie będę czytała jego wpisów.🙂

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte  P.S. Jeszcze tylko raz mu odpowiem i już nigdy w życiu nie będę czytała jego wpisów.

Troszkę za głęboko poleciane. Wiem że to nie jest kłamstwo- jedynie leciutkie naciąganie prawdy.😋🤣

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, panie pułkowniku, rozkaz przyszedł z samej góry, trzeba się dostosować. (no może czasem jednym okiem zerknę😜).

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Jeśli twierdzisz, że ja obrażam sprzedających niemal w każdym poście, to sorry, ale moim zdaniem powinnaś się leczyć.

Na marginesie - widzę, że powoli zaczyna się tu tworzyć TWA, znane z dawnego Cafe Pomoc. To taka grupa sprzedawców, która napada osoby pomagające kupującym i samych kupujących. Pamiętam użytkownika Fr....el z CP, który dobrze znał prawo konsumenckie i pomagał - został przez TWA zaszczuty.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 Masz prawo do swojego zdania, ale po raz kolejny grzecznie proszę o zachowanie dla siebie tego typu komentarzy. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nie będzie kpin, zaczepek, prowokacji, nie będzie moich komentarzy. Od jednego wyzwiska pod moim adresem już były, dostał reprymendę i ucichł. Też mu się nie podobało, że staram się pomagać kupującym.

oznacz moderatorów

Gordon_B_2015
#10 Popularyzator#

Wskażę numer oferty, Wy zrobicie z człowiekiem porządek (być może blokada konta), a ja na koniec zarobię od niego "po złości" negatywa. No bo któż, jak nie ja mógł go akurat dzisiaj podkablować? Jeśli Allegro pozwala na taką dowolną zmianę danych, to niech też Allegro wyszukuje sobie teraz takich ancymonków...

oznacz moderatorów