anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Widzieliście nową reklamę allegro w tv?

RED
#21 Demiurg#

Nowe dzieło reklamujące allegro to ordynarne plucie Sprzedawcom w twarz

widzieliście jak allegro chwali się w tv nowym allegro protect?

https://allegro.pl/dla-kupujacych/allegro-protect

jakoś serwis zapomniał w reklamie powiedzieć o tym, że za widzi misie  kupującego będzie musiał zapłacić sprzedawca

 

 

oznacz moderatorów
51 ODPOWIEDZI 51

mwmonety
#21 Demiurg#

Sprzedawca staje się tylko maszyną ,która ma na nich pracować . Na poszanowanie nie ma co liczyć jedynie to na coraz to inne nowe opłaty i dopłaty.

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

A wiecie, co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze? Że od początku września allegro dzwoni do sprzedawców, którzy przez ten śmieszny katalog zaliczyli "tąpnięcie" w sprzedaży i pytają, a co to się stało. Po wyjaśnieniu, możliwie cierpliwym, babka odparła, że oni zdają sobie sprawę, że ten katalog im nie wyszedł i że odkąd zmienił się prezes, allegro ma być bardziej prosprzedawca, bo widzą, że sprzedawcy są raczej średnio zadowoleni z tego, że przez te debilne pomysły im sprzedaż spada :vvv

XDDDDDD

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Wszyscy to widzą tylko oficjalnie nikt nie ma odwagi się przyznać do tego błędu.

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

wczoraj mi przyszło nawet do głowy takie porównanie, że allegro jest jak rosja: wymyśliło jakieś **piiip**o, dość szybko ogarnęło, że mocno śmierdzi, ale mimo to i tak idą w nie w zaparte, nie mając jaj do tego, żeby się przyznać do błędu i taplając się w nim po łopatki. 

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@Methrylis Jak oni już sami otwarcie stwierdzają, że im nie wyszło to tam musi się srogo dziać w dziale odpowiedzialnym za produktyzację. xD

No ale jak to było? Mamy badania? Mamy specjalistów? Wiemy lepiej? 😄

Udawali klauna a na końcu nim zostali. Honk honk.

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

@Client:94057046 Nie mam pojęcia, ale srogo śmiechłam, jak mi szef o tym powiedział, bo do nas też dzwonili, stąd mam takie info. Babka powiedziała, że od 11 lat w allegro pracuje i tak dużej, negatywnej dla sprzedawców zmiany nie było tu nigdy. Mój szef oczywiście w tę zmianę na "prosprzedawcy" nie wierzy, uważa też, że jak się kapnęli po miesiącu, że katalog to gunwo, to i tak za długo. Ja sądzę, że to w sumie całkiem szybko jak na ich standardy, ale w zmianę, choćby maleńką, na korzyść sprzedawców, też nie wierzę.

A, no i powiedziała, że nowy prezes bierze się za porządki, bo widzi wzrost niezadowolenia sprzedawców oraz coraz śmielsze ruchy konkurencji, zwłaszcza wszyscy wiemy jakiej. Więc śmiechom nie było końca XD

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Methrylis Wzrost niezadowolenia sprzedawców? Poczekaj na 2 listopada i ogrom pominiętych dopłat 1zł, bo ludzie nie śledzą aktualności i nie posiadają niepotrzebnego abonamentu 🙂

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

@DarkStoorM a czekam, z utęsknieniem czekam! Im większe niezadowolenie dla tego draństwa, tym będę szczęśliwsza. 

oznacz moderatorów

lady-szarlotka
#9 Pomysłodawca#

I tu  leży wyjaśnienie dodatkowego harczau  1zł od każdej sfinalizowanej aukcji. Nie widziałam jeszcze, ale emisja pewnie będzie częsta i kosztowna.

 https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/naliczymy-op%C5%82at%C4%99-1-z%C5%82-od-ka... 

Czemu po prostu nie napiszecie prawdy!!

Reklama telewizyjna kosztuje, zatrudnienie innego piosenkarza w miarę popularnego jak SŁAWOMIR też sporo kasy wymaga,  trzeba stworzyć chwytliwą melodię, bo hasełko "nasz największy sklep" już nie pomaga. 

Muzyk chce kasy za piosenkę, choreograf za układ taneczny, piosenkarz za wykonanie i następcom Kurskiego też trzeba zapłacić.

Jeśli dziennie sfinalizuje się 500 tys aukcji, to już jest pół miliona.   I tu leży pies pogrzebany.

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@lady-szarlotka Po prostu chodzi o to, żeby ludzie kupili abonament i słupki wzrostów sprzedaży usługi wyleciały przez sufit. Typowa korporacja.

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

Dokładnie. Dlatego tu sprzedawcy nie mają i nigdy nie będą mieli żadnego znaczenia, wbrew temu, co tam 46521 prezes z kolei obiecuje. 

oznacz moderatorów

malwa7788
#9 Pomysłodawca#

Tak na marginesie to reklama leci po wszystkich stacjach telewizyjnych. Czyżby cały zarobek tych stacji z reklamy szedł na konto telewizji publicznej? Samej reklamy też nie robi TVP, od tego są agencje reklamowe, czyżby też robiły zrzutki na "następców Kurskiego" ?

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

Jedno jest w każdym razie pewne - na Gadane można również krytykować Allegro.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

I nie tylko tu. Pani dzwoniąca do nas, pytająca o nagły spadek obrotów na allegro, obiecująca przydzielenie jakiegoś opiekuna i przyznająca, że jednak trochę słabo się dzieje, też nie wyrażała się specjalnie pozytywnie o ostatnich, jakże brylantowych zmianach. 

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@msniezek Tutaj nie można tylko wymieniać konkurencji z imienia. 😛

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@msniezek tak , chociaż tutaj możemy sobie po- GADA- ć , szkoda tylko ,że to puste i bezsensowne obijanie palców o klawiaturę .

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

Forum allegro: *powstaje po to, by wzajemnie sobie pomagać i by góra miała podgląd tego, co sądzą o portalu sprzedawcy i kupujący, aby brać pod uwagę ich opinię *

Użytkownicy forum: * wyrażają swoje opinie *

Allegro: "no i? XD"

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@Methrylis Allegro to bardziej taki śmieszek, co najpierw pyta "who" dając się wypowiedzieć, a potem dodaje na końcu "cares". xD

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@Methrylis branie pod uwagę opinii nie oznacza automatycznie ich wdrażania. Opinie społeczności to tylko jedno z wielu źródeł wiedzy, jakie mamy do dyspozycji. Naszym podstawowym (opierającym się na big data) źródłem jest badanie zachowań, bardzo często zupełnie odmiennych niż deklaracje. Poza tym mamy jeszcze ograniczenia techniczne, zobowiązania wobec inwestorów, często zupełnie przeciwne opinie innej grupy naszych użytkowników itp. Musimy to wszystko pogodzić. Czasem popełniamy błędy, ale nie są on chyba znaczące, skoro po 22 latach jesteśmy nadal (w zasadzie nieprzerwanie) największym internetowym marketplace'em w Polsce. Bez żadnej pomocy z zewnątrz i pomimo sporej konkurencji.

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów