anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość - jak to ugyźć?

DlaMistrzow_pl
#11 Animator#

Witajcie,

 

Mógłby mi ktoś mądrzejszy wyjaśnić dlaczego dwóch ofert: 10428958462; 10428802942 nie mogę zrobić wielowariantowych w ramach parametru "waga"?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

inny EAN , nie połączysz

oznacz moderatorów

DlaMistrzow_pl
#11 Animator#

No to inna para: 10602236055; 10464822706. Ten sam EAN. Inny tylko parametr wagi. Też nie mogę.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

DlaMistrzow_pl tak to niestety obecnie działa . Aktualnie nie mogę połączyć 2 wód kolońkich tej samej marki jedna z atomizerem druga bez , pozatym niczym się nie różnią . Dawniej były połączone , a teraz kicha , produktyzacja ......

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@DlaMistrzow_pl W różnych kategoriach są dostępne różne parametry umożliwiające łączenie. Jeżeli w tej kategorii parametr nie jest dostępny, nie da się połączyć.

oznacz moderatorów

DlaMistrzow_pl
#11 Animator#

Dzięki. Czy to jest do sprawdzenia gdzie jaki parametr umożliwia łączenie?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No właśnie chyba nie. Trzeba to sprawdzać podczas prób łączenia.

oznacz moderatorów

DlaMistrzow_pl
#11 Animator#

Czatowałem z allegro, w tej kategorii dopuszczają tylko parametr pojemności (litry) a nie wagi (kg). Widocznie dla Allegro Chemia budowlana jest tylko płynna 😉

Na pytanie czy można zawnioskować o dodanie parametru (istotnego moim zdaniem) - nie bo nie 😐

oznacz moderatorów

BURZYNSKID
#13 Ambasador#

I allegro osiąga swój cel. Jak mniej ofert połączysz jako warianty, to więcej wydasz na promocję! 

oznacz moderatorów

the-foe
#12 Orędownik#

wagi muszą się różnić. Chyba że dodasz drugi parametr zamiast zdjęcia.

oznacz moderatorów

DlaMistrzow_pl
#11 Animator#

Wagi oczywiście się różnią. Zwyczajnie w tej kategorii Allegro wymyśliło, że produkty mogą różnić się tylko parametrem pojemność. Waga nie jest parametrem, który pozwala na wielowariantowość, zdjęcie już tak (tak zrobiłem).

oznacz moderatorów