anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, czy jak aktywuję Allegro pay to automatycznie usługa zostanie podpięta do wszystkich ofert?

corsair21
#7 Wielbiciel#

Nie chcę żeby ta usługa była podpięta pod wszystkie moje oferty tylko pod niektóre. 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@corsair21 ale to aktywują se kupujący jak chcą płacić w ratach lub później a nie Ty 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

corsair21
#7 Wielbiciel#

No raczej nie. Ja muszę aktywować tą usługę. Za taką usługę jest pobierana dodatkowa prowizja od sprzedającego. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@corsair21 coś mieszasz 😞  a może chodzi Ci o odroczoną płatnosć dla firm ?

Usługa Allegro Pay jest darmowa

Swobodnie zarządzasz swoim budżetem, mając do wykorzystania dodatkowe środki na to, czego potrzebujesz. Możesz aktywować Allegro Pay bezpłatnie i użyć go w każdej chwili. Jeśli nie korzystasz – za nic nie płacisz.

Gdy będziesz płacić z Allegro Pay, kwota Twoich środków zmniejszy się. Gdy będziesz spłacać swoje zakupy – dostępne środki się zwiększą. Im więcej korzystasz z Allegro Pay, tym większy jest Twój budżet zakupowy.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 To dla sprzedających.😕

oznacz moderatorów

corsair21
#7 Wielbiciel#

Dokładnie chodzi o odroczoną płatność. Nie doprecyzowałem. Przepraszam 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@corsair21 Wyjaśnij o co chodzi,sprzedajesz więc co chcesz aktywować? Kupujący sam wybiera dostępną formę płatności, niezależnie od Ciebie.

oznacz moderatorów

corsair21
#7 Wielbiciel#

Chodzi o odroczoną płatność dla moich klientów. Usługę taką można aktywować i jest pobierana za to dodatkowa prowizja 0,5% od sprzedanej sztuki. Nie chcę podpinać tej usługi pod wszystkie moje oferty. I tu pytanie czy jest taka możliwość żebym wybrał pod które będzie podpięte. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów