anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam czy u was też taka mała sprzedaż styczeń porażka .

MAMY ROZWIĄZANIE!
DrogeriaAmellie
#8 Zapaleniec#

Witam, co się dzieje ze sprzedażą w styczniu. U mnie porażka kilka sztuk dziennie, albo nic. Sprzedaje kosmetyki jak to u was wygląda do nowego roku było fajnie. A teraz , porażką. Czy to tylko u mnie tak się dzieje . Proszę o rady i pomoc. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
Halfrunt
#18 Luminarz#

Nie, nie potwierdzam, u mnie w biżyterii sztucznej, nawet lepiej, albo powównywalnie co w grudniu. Sprawdź czy ci nie spadła jakość sprzedaży, albo katalog produktów nie namieszał.  

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@mdrogeria 

Wypowiesz się, czy będzie Ci to nie na rękę? Absolutnie nie nalegam 🙂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas jak wiesz statam się służyć użytkownikom radą lub pocieszeniem . @DrogeriaAmellie Twój asortyment to głównie zapachówka i pielęgnacja, a po mikołajkach i świętach produkty te zwykle nie cieszą się większym zainteresowaniem , druga sprawa to drożyzna i działa ,,efekt szminki ,, . Osobiście z końcówką roku odpuszczam twardą kosmetykę i inwestuję w art. pierwszej potrzeby - gospodarcze i czystościowe . Jest lekki dołek , ale wypłaszczony , tak szczerze spodziewałem się dużo gorzej sytuacji  ,na razie obroty są zadowalające .

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W swojej branży masz sporą konkurencję i aby im dorównać musisz trochę kosztów ponieść na reklamę czy wyróżnienia inaczej stajesz się niewidoczny. Teoretycznie w styczniu ludzie stają na nogi i mają trochę gotówki na zakupy (premie roczne) ,ja u siebie nie widzę spadku .

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 nie inwestuję w reklamę i promowanie od dłuższego czasu , zdecydowałem się na zadbanie o cenę , a gdzie się nie da o  czas wysyłki , szukam produktów niszowych o małej podaży  i tu popuszczam wodzę fantazji w temacie marży ... jak na razie działa .

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 Dzisiaj przy liczeniu kasy wpadł mi w ręce taki cudak ?

005.jpg

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria to powinno być widać w świetle ultrafioletowym 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 ponad 30 lat przebieram papierki , a pierwszy raz takie coś widzę .... czyżby fals ?.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@DrogeriaAmellie ferie się zaczęły 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów