anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam , czy został zamieniony termin na wysłanie prośby o usunięcie komenatarza?

Sklep-Iskierka
#7 Wielbiciel#

Witam , czy został zamieniony termin na wysłanie prośby o usunięcie komentarza? Pytam ponieważ chciałem wysłać prośbę do komentarza dodanego 5 dni temu i mam informację iż upłnął już czas a pod spodem mam starszy komenatarz i nie jest jeszcze za późno

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep-Iskierka Nie. Masz 90 dni od zakupu na wysłanie prośby o zmianę oceny. Której opinii dotyczy zgłoszony przez Ciebie problem?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Sklep-Iskierka
#7 Wielbiciel#
27 maj 2022od [edycja] na koncie , z którego piszę
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep-Iskierka Klient kupił 28 lutego 2022, więc minęło już 91 dni. Nie ma tu błędu. Nie możesz wysłać prośby o zmianę tego komentarza.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

europa89
#10 Popularyzator#

90 dni jest od daty sprzedaży czy daty wystawienia komentarza?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@europa89 Od dnia sprzedaży/zakupu towaru przez Klienta (czas jest liczony co do godziny).

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Sklep-Iskierka
#7 Wielbiciel#

Portal Allegro albo robi to na wyniszczenie sprzedających albo ktoś kompletnie nie myśli, ponieważ skoro klient wystawił komentarz 90 dni po zakupie to sprzedający powinien mieć  czas dajmy na to 14 dni na wysłanie prośby od momentu wystawienia komentarza to przecież logiczne

oznacz moderatorów

Client:100160870
#12 Orędownik#

@Sklep-Iskierka Allegro nie ma nic wspólnego z logiką i widać to na każdym kroku.

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Coś się zmieniło w samym systemie zmiany komentarza jak dobrze pamiętam. Teraz klient raz może sam zmienić każdy komentarz, może o to chodzi. Ale trzeba by było moderatorów dopytać albo kogoś kto dokładniej kojarzy te zmiany...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz 90dni i tylko możesz zrobić to raz.

oznacz moderatorów