anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

WITAM ,MAM PYTANIE JAK TO JEST ŻE ALEGRO POBIERA PROWIZJE OD SPRZEDANEGO PRZEDMIOTU ORAZ PRZESYŁKI?

armet11
#2 Obserwator#

ZOBACZYŁEM ŻE ALEGRO POBRAŁO MI 1.50 ZŁ ZA PRZEDMIOT KTÓRY KOSZTUJE 3,5 ZŁ, NASTĘPNIE DOCZYTAŁEM ŻE PROWIZJA JEST TAKŻE OD PRZESYŁKI TO ILE TRZEBA MARŻY NARZUCIĆ ŻEBY WYJŚĆ NA SWOJE

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Knowhere
#21 Demiurg#

@armet11 Prowizja od kosztów przesyłki pobierana jest od 1 czerwca (a miała być pobierana już wcześniej, ale przesunęli z powodu p(l)andemii, że nie wspomnę o zapowiedziach) - dzień dobry😏
Warto czytać aktualności i mejle, zwłaszcza od allegro.

Jeśli nie potrafisz sobie policzyć ile masz narzucić marży żeby wyjść na swoje, to może lepiej nie zajmuj się handlem na allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@armet11 Zmienił się regulamin kilka miesięcy temu. Obecnie Allegro pobiera prowizję od przedmiotu i od kosztu wysyłki. Tanich rzeczy nie opłaca się wystawiać.

oznacz moderatorów

armet11
#2 Obserwator#

DZIĘKUJE ZA INFO

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96 

Tanich rzeczy nie opłaca się wystawiać

widzisz i tu jest pies pogrzebany. Ludzie potrzebują tanich rzeczy, ale nikt nie kupi drzewka wartego 2 zł, za 2 dychy 😏 Nie kupi taż 10 drzewek jeżeli potrzebuje 1.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@armet11 porób pakiety lub przelicz średnią jak wysyłasz 100 paczek po 10 zł przy prowizji 10 % a w nich idzie 1000 tanich produktów to do każdego produktu musisz dodać 10 groszy 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów