anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

WOŚP a jakość ( + żartownisie )

pinsplash
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Dear Ladies, kilka pytań przy niedzieli 🙂

1. Czy aukcje WOŚP wpływają na jakość?

2. Co jeśli jest wystawiona wysyłka a kupujący poprosi o odbiór osobisty?

3. Co jesli jest ustawiona wysyłka np paczkomat, a kupujacy poprosi o pocztę bo chce połączyc kilka aukcji?

4. No i co z żartownisiami licytującymi i niepłacącymi? W zeszłym roku miałem "klienta" który wylicytował towar za 1PLN po czym nie zapłacił bo " Allegro pozwala nie płacić gdy koszt wysyłki jest wyższy od kosztu przedmiotu"....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

1. Tak ,aukcje charytatywne również wpływają na jakość.

2. Nie udostępniaj odbiorów osobistych ,a jeśli cię ktoś poprosi a wyrazisz zgodę to i tak powinien opłacić z wysyłką a ty mu oddasz przy odbiorze.

3. Opłacając wysyłkę aukcji z wośp jednocześnie opłaca ustawiony w niej koszt dostawy  ,jeśli chce połączyć to już jest do dogadania między wami.

4.Na żartownisiów bata nie ma ,robią co chcą i nic im allegro za to nie zrobi ,trzeba to przyjąć na klatę i wystawić ponownie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
  1. Tak, wpływają.
  2. Wtedy spełnij jego prośbę.
  3. Wtedy też spełnij jego prośbę.
  4. Z żartownisiami nic nie zrobisz. Oni zawsze byli, są i będą.
  5. Nie traktuj tego wszystkiego aż tak poważnie, to tylko Allegro.
  6. Używanie częściowo języka obcego w postach to w mojej ocenie obciach. 
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pinsplash, każda sprzedana oferta na Allegro może wpływać na jakość sprzedaży - nie mamy wykluczeń w stosunku do ofert charytatywnych. Zależy nam, aby sprzedający również w takich ofertach spełniali takie same standardy, jak na co dzień. 🙂

Umowa zostaje zawarta na zasadach wskazanych w ofercie - obie strony wyrażają na to zgodę finalizując transakcję. 

W przypadku braku płatności od kupującego, każdorazowo staramy się skontaktować z kupującym, ponieważ doszło do zawartej umowy, którą powinien opłacić.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mr_oma No to kolejne pytanko... mam kupujących którzy wygrali po kilka aukcji. Cennik ustawiony na kilka sztuk w przesyłce. ale im liczy za każdym razem koszt przesyłki. Jak zrobić aby Kupujący opłacił RAZ koszt przesyłki, a ja abym nie dostał "jakościowej kary"?🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Np zamówienie : 9c8898c1-81ee-11ec-a479-a9ef18022027

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pinsplash, z tego, co widzę, w momencie wygrania licytacji, ustawiona była maksymalnie jedna sztuka w przesyłce - te informacje są zobowiązujące i dlatego stało się tak, jak napisałeś. Czy zmieniłeś cennik dostaw parę minut po wygranej licytacji?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów