anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wolno działająca strona Allegro, zawiesza się

WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

Witam,

od kilku dni boryka się z problemem odnośnie działania strony Allegro, przy przeglądaniu zamówień, moje oferty bądź przeglądaniu aukcji, wszędzie tam gdzie wyświetlana jest lista produktów bardzo często strona się zawiesza, nic nie da się w niej kliknąć więc przeglądarka proponuje mi ją zamknąć i tak czasem muszę ładować stronę po kilka razy żeby coś zrobić. Wystawianie przedmiotów działa mi bez zarzutu, tylko tak jak pisałem tam gdzie jest jakaś lista. 

Próbowałem na 3 różnych przeglądarkach, czyściłem ciasteczka i pliki tymczasowe - nic nie pomaga a problem występuje tylko przy allegro. W konsoli JAVA mnóstwo błędów i ostrzeżeń czy ktoś ma podobnie czy mój komputer leci do kosza?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@WojCzar_PL, czy Twój problem dotyczy wyłącznie korzystania z serwisu Allegro.pl? Mogę Cię prosić o zrzut ekranu z konsoli, gdzie widać błędy i ostrzeżenia?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

Tak, tylko na allegro mam ten problem. Nie zawsze, ale bardzo często to występuje, w miejscach, gdzie są jakieś listy (np. listy produktów, zamówień bądź moich ofert).

Gdy ten problem wystąpi to muszę zamknąć zakładkę i ładować stronę od nowa, bo nic nie idzie z tym zrobić.

Problem występuje przy włączonym ad blocku i przy wyłączonym. Testowałem na Microsoft Edge, Google Chrome i Brave - wszędzie mi się wiesza strona.

Nie wiem czy błędy w konsoli jakoś wpływają na to ale zgodnie z prośbą załączam.

allegro - konsola 2.png

 

allegro - konsola.png

 

oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

Po konsoli nie jestem pewien, bo nie jestem programistą, ale sprawdź czy nadal będzie ten problem występował w sytuacji, kiedy zmienisz ilość ofert wyświetlanych na stronie.

Tam gdzie masz ile ofert się wyświetla: 20, 60, 120, 500.

Jeśli nie - możesz mieć jakiegoś wirusa.

oznacz moderatorów

WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

Już temat próbowałem wcześniej, nie ma znaczenia ile ofert jest wyświetlanych. Wirusa na pewno nie mam, mam prpgram antywirusowy, zabezpieczony komputer i świadomie go używam.  Poza tym problem mam tylko na allegro.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@WojCzar_PL, poprosiłam dział techniczny o weryfikację. Może to wiązać się ze źle zainstalowanymi lub skonfigurowanymi dodatkami w przeglądarce (rozszerzenie/wtyczka/dodatki). Być może problemem jest jakaś aktualizacja. Sprawdziliśmy, że nie jest to powiązane stricte z Twoim kontem, dlatego nie możemy pomóc w żaden inny sposób. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

WojCzar_PL
#10 Popularyzator#

Cóż nie za wiele mi to pomaga, a z portalu bardzo trudno mi się korzysta. Dziwi mnie fakt że na "czystych" przeglądarkach problem również występuje i to tylko na allegro.pl...

 

Lepszą wydajność mam podczas korzystania w trybie incognito - czy jest ktoś, kto mógłby doradzić o co chodzi?

oznacz moderatorów