anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

współpraca z ALLEGRO DPD

bulinexallegro
#8 Zapaleniec#

jak można zacząć współpracę z allegro dpd? współpracuje z dpd bezpośrednio, jednak mamy dużo większe ceny...

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kashmir22
#9 Pomysłodawca#

Jeżeli masz umowę z DPD i chcesz wysyłac Allegro Kurier DPD to tak ustawiasz w cenniku i po 1 czy tam 2.04 rozliczasz się z allegro.

Podam Ci na moim przykładzie: Mam umowę abonamentową z DPD i oto co napisał mi mój opiekun: 

Od 1 Kwietnia startuje nowa Metoda dostawy Allegro DPD Kurier, aby przystąpić do programu należy po stronie DPD mieć podpisaną umowę.

W drugiej kolejności należy skontaktować się bezpośrednio z Allegro celem przystąpienia do programu

W przypadku Państwa umowy Paczki nadane po wykorzystaniu abonamentu, jeżeli zostaną nadane w Programie Allegro zostaną rozliczone bezpośrednio z Allegro "

W przypadku mojej umowy po 2.04 mogę nadawać cały czas jak dotychczas a jeżeli chcę Allegro Kurier DPD to po 2.04 mogę się z przesyłek rozliczać WYŁĄCZNIE z allegro jeżeli (dotyczy to tylko mojego przypadku - jeżeli ktoś ma umowę z DPD na innych zasadach to nie wiem ) :

*przekroczyłam już limit paczek w ramach abonamentu czyli wysłałam 20 lub więcej paczek w danym miesiącu rozliczeniowym

i/lub

* przy nadawaniu paczki przez aplikację dpd online podałam cały poprawny adres e-mail Klienta - na tej podstawie DPD wie, że za paczkę "liczy mi" allegro i dzięki temu nie pobiera ode mnie drugi raz za tę samą paczkę

oznacz moderatorów

kashmir22
#9 Pomysłodawca#

najlepiej skontaktuj się ze swoim opiekunem lub działem sprzedaży DPD

oznacz moderatorów