anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wsparcie przedsiębiorców w kryzysie

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Dostałem dziś maila od serwisu, który zaczyna się tak: "Zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was musi sprostać niepewności i wyzwaniom na skutek stale zmieniającej się sytuacji epidemiologicznej. Chcemy Was wspierać, aby umożliwić Wam jak najbardziej bezproblemowe kontynuowanie działalności w najbliższych miesiącach.

Od wielu z Was wiemy, że ważne jest wsparcie w zakresie przepływów pieniężnych i elastyczności w regulowaniu opłat. Oferujemy więc kwalifikującym się sprzedawcom z kontem firmowym opcję odroczenia większości opłat za sprzedaż na 30 dni. "

Ale nie cieszcie się za wcześnie 😋 Ten mail jest od e-Bay, nie od Allegro. Od Allegro w ramach wsparcia dostajemy od 2. kwietnia wyższe prowizje do zapłacenia.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

Od Allegro mamy smarta darmowego też się wspierają 😄 😄 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@TomBanknoter  I wyczytałam, że ten sam serwis ogłosił : "Twoje konto sprzedawcy będzie chronione przed obniżeniem statusu od przypadającej 20 marca oceny poziomu obsługi do oceny przypadającej 20 czerwca  " Nic tylko zazdrościć 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

@Kaliope_Brzeg  Logistycznie jest tylko jeden drobny problem: mocno ograniczona możliwość wysyłek za granicę. Ale zawsze to miło wiedzieć, że ktoś się o Ciebie troszczy, a nie patrzy tylko, jak by Cię tu mocniej złupić.

oznacz moderatorów

mojosoft
#11 Animator#

Potwierdzam też dostałem taką informacje od e-bay ,

allegro też nam wyśle taką wiadomość ale z informacją że muszą podnieść prowizje 

oznacz moderatorów

dolina_ksiazki
#10 Popularyzator#

już niedługo allegro zmieni nazwę **piiip** lub allePusto , jak ceny będą wyższe niż u Pani Basi w sklepie lub jak nie będzie komu sprzedawać

nie wiem co gorsze, nowe pomysły allegro czy wirus oba zjawiska mogę wpędzić człowieka do grobu .....

oznacz moderatorów

dolina_ksiazki
#10 Popularyzator#

znowu cenzura alleD_rogo , allegro wprowadza allecenzure - nowomowa jak w książkach George Orwell

oznacz moderatorów

mojosoft
#11 Animator#

no to czekać aż ocenzurują wyraz allecenzura 😉 dzisiaj jest 26-03-2020 , ile dni im to zajmie 😉

 

oznacz moderatorów

ejczbi
#12 Orędownik#

Haha, dobre 😄 Napięcie Jak u Hitchcocka.

oznacz moderatorów

dolina_ksiazki
#10 Popularyzator#

allecenzua - zobaczymy czy działa

oznacz moderatorów