anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyłudzenie towaru przez klienta

Sklep-Boma
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry, proszę moderatorów o pomoc, gdzie mam opisać swój problem bo nie chce na forum zamieszczać loginu kupującego ani screenów zaistniałej sytuacji. Nadmienię tylko iż kupujący przywłaszczył nieopłacony towar, nie odpowieda na maile i nie odbiera telefonu. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@Sklep-Boma Tu Allegro niewiele może pomóc. Wyślij mu listem poleconym wezwanie do zapłaty i poinformuj, że po przekroczeniu określonego terminu zgłosisz sprawę na policję. Nie zapłaci - zgłoś. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tylko możesz wezwać kupującego do zapłaty, wyznacz mu termin i napisz że zgłosisz go na Policję za pzrywlaszczenie towaru.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep-Boma Jeśli nie chcesz tutaj, publicznie opisywać tej sytuacji, napisz proszę do nas przez ten formularz kontaktowy. Nasz pracownik po zapoznaniu się ze szczegółami Twojego zgłoszenia, poradzi Ci co możesz zrobić w tej sytuacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Sklep-Boma
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję, opisałam w formularzu całe zajście. 

dam znać Państwu czy jednak dostałam pomoc. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Sklep-Boma 1. Skąd wziął towar skoro go nie opłacił ? 2. Nigdy nie wysyłaj towaru przed otrzymaniem pieniędzy, to tylko problemy. Jezeli to nie była duża kwota to jej nie odzyskasz bo Policja to oleje (znam z autopsji, 100-150zł to idzie umorzenie ze względu na "niską szkodliwość społeczną"

oznacz moderatorów