anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyjaśnienie blokady na koncie

biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

Zablokowano mi opłacone konto nie za mój dług . Wyjaśniałem nic. Odwołałem się przesłałem wszelkie dokumenty. Odpisano, że w terminie 14 dni odpowiedź. Niestety już nie wymagam dobrej woli i trochę empatii ze strony ludzi tam pracujących aby załatwili w 2, 7 czy 10 dni . Ale jest już 15 dni. I co najśmieszniejsze dziś zakładają mi blokadę na konto które wcześniej zblokowali za dług innego kontrahenta. Proszę o pomoc co w tej sytuacji mam zrobić.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

estaw1
#8 Zapaleniec#

@biotina_pl Sprawę blokady konta możesz wyjaśniać tylko w korespondencji z Allegro. 

Jeżeli jakieś terminy zostały przekroczone lub chcesz się odwołać od decyzji pracownika Allegro, reklamację składaj do osoby na wyższym stanowisku - tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt#subjectId=6be0e647-a9cf-417f-b70d-42623f4d428b

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@biotina_pl, przypomniałam się w Twojej sprawie - dzisiaj powinieneś otrzymać od nas odpowiedź mejlową.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

biotina_pl
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za reakcję odpowiedź dostałem w prawdzie mało satysfakcjonującą ale zawsze 🙂 Tylko dla czego to się stało po interwencji moderatora . Chociaż od Nas wymagacie Państwo reakcji najszybciej jak się da a u Was niestety to bardzo szwankuje. 

oznacz moderatorów