anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wykorzystywanie skradzonego logo i zdjęć - brak pomocy ze strony Allegro

neutralizatory
#9 Pomysłodawca#

Chiński sprzedawca skopiował z aukcji nasze logo wraz z grafiką oraz wystawił do sprzedania nasz produkt, którego nigdy od nas nie kupił a Allegro nie widzi w tym nic złego.

Jasno widać, że towaru po zakupie nie wyśle bo go fizycznie nie ma a posługiwanie się naszym logo wprowadza kupujących w błąd.

Niestety w odpowiedzi od Allegro czytam, że narzędzie do sprawdzania nie wykryło nieprawidłowości...

W jaki sposób można porozmawiać z kimś decyzyjnym na Allegro.

 

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

neutralizatory
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

neutralizatory
#9 Pomysłodawca#

@mr_oma: czy da radę usunąć również te oferty, które wskazałem w dwóch postach wyżej? Dziekuje

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@neutralizatory  oferty zostały zgłoszone, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@neutralizatory dziękuję za Twoje zgłoszenie! Oferty zostały usunięte. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

neutralizatory
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@neutralizatory, poprosiłam o weryfikację tych ofert.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@neutralizatory zgłosiłam wskazane przez Ciebie oferty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

neutralizatory
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,

od kilku dni skośnoocy atakują ponownie, mimo zgłaszania skopiowanych /skradzionych ofert Allegro nic z tym nie robi. Wskazane poniżej opisy oraz zdięcia ofert są skopiowane od nas posiadamy do nich prawa autorskie, marka PowAir w Polsce należy do nas. Dla czego Allegro tego nie respektuje?

Numer oferty: 13497429179,13487095150,13492299234,13492298356,13497429524,13492298573

Pozdrawiam w oczekiwaniu odpowiedzi

Rafał

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @neutralizatory, sprawdziliśmy wszystkie oferty, które wskazałeś, ale wszystkie zdjęcia są pobrane z katalogu produktów Allegro, więc nie doszło tutaj do kradzieży. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

neutralizatory
#9 Pomysłodawca#

Wszystkie te zdjęcia nawet te, które są w katalogu Allegro są naszą własnością i to my mamy do nich prawo, cały opis jest żywcem skopiowany z naszych ofert, produkt który sprzedajemy jest tylko w naszym posiadaniu i rozumiem że w/g Pani to jest ok?

Skąd się biorą zdjęcia do katalogu Allegro? Bo te które przedstawiają nasz detektor robiłem osobiście.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@neutralizatory Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z tego, że inny sprzedający wykorzystuje Twoje zdjęcia, ale to nie ja określam zasady tylko regulamin, który zaakceptowałeś. Pozwala on  na zaciąganie zdjęć i opisów znajdujących się w zasobach katalogu produktów przez wszystkich sprzedających w ramach naszej platformy.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

neutralizatory
#9 Pomysłodawca#

tu też jest nasza oferta z innego konta żywcem skopiowana z nasza wraz z nazwą i logo

 

https://allegro.pl/oferta/powair-urine-neutralizator-zapachu-moczu-psa-13468505993

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

niestety każdy z nas sprzedawców ma podobny problem. Allegro Ci nie pomoże, bo samo do tego doprowadziło promując katalog produktów i produktyzację. Nikt nie ma tam cywilnej odwagi, żeby przyznać się ile szkód narobili tym pomysłem uczciwym sprzedawcom i przeprosić ich za to.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów