anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata środków po zawieszonej działalności.

INT0M
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Po zawieszeniu działalności, zauważyłem, że nie mam możliwości zmiany typu konta. Z konta firmowego na konto indywidualne.

Możliwym jest zamkniecie konta - wypowiedzenie umowy z Allegro.

Jednak przed wypowiedzeniem umowy, dowiedziałem się, że najlepiej wypłacić środki znajdujące się na koncie. Problem w tym, że od listopada bieżącego roku próbowałem ustawić nowy numer rachunku do wypłat.

Konto prywatne przy jednoosobowej działalności powinno być wystarczające. Przesłałem skan dowodu osobistego, jednak weryfikacja konta do wypłat nie została zweryfikowana pozytywnie. 

Samo konto powinno zostać zaakceptowane, jednak domyślam się, że problemem może być zawieszona działalność. Być może jestem w błędzie.

Proszę Państwa od Allegro, jeśli jest taka możliwość, o wypłatę środków na numer konta bankowego podanego w ustawieniach konta. Moim celem jest zamknięcie konta Allegro z racji zawieszonej działalności, ale szkoda mi środków pozostawionych na koncie.

Proszę o weryfikację i odpowiedź.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Tak problemem z pewnością jest zawieszone konto. A dlaczego lepiej przed rozwiązaniem wypłacić? a jak nie ma innej możliwości tylko rozwiązanie umowy, wówczas Allegro musi się z tobą rozliczyć!

oznacz moderatorów

INT0M
#7 Wielbiciel#

Też mi się tak wydawało, dopóki nie przeczytałem warunków rozwiązania umowy.

Dlatego też nie wiem, czy środki przepadną po rozwiązaniu umowy. I wciąż nie mam aktywnego na Allegro rachunku bankowego do wpłat.

Szczegóły: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/dane-i-ustawienia-konta/jak-zakonczyc-dzialalnosc-w-alleg...

INT0M_0-1670171989603.png

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z wielu wątków które tu były opisywane wynikało że Allegro musi się rozliczyć jak rozwiążesz umowę.

oznacz moderatorów