anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypełnij ankietę o Trade Analytics i otrzymaj wyróżnienia! - Pomimo aktywacji zniżki opłata 19zł

MAMY ROZWIĄZANIE!
jansas124
#8 Zapaleniec#

@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Witam wszystkich , po otrzymaniu oferty możliwości wzięcia udziału  w "

Wypełnij ankietę o Trade Analytics i otrzymaj wyróżnienia!

oczywiście ochoczo wziąłem udział , a co tam , czemu mam nie wypełnić, jeśli jeszcze otrzymam te 20 wyróżnień to już w ogóle ekstra, dzisiaj w centrum zniżek pojawiło się owe 20 wyróżnień, klikam AKTYWUJ i ... wystawiam ofertę , wybieram opcję wyróżnienia i ... ciach 19zł doliczone do salda 🙂 rozumiem że były już wpadki z allegro eko kartonami które miały złe wymiary no i tak trochę dziwnie to wyszło to rozumiem , nawet najlepszym się zdarza , ale po przeczytaniu Regulaminu, po aktywacji zniżki , doliczone 19zł pomimo tego że to dopiero pierwsze parę minut wyróżnienia. Może ktoś orientuje się o co chodzi ... i co znowu nie wyszło 😄 Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jansas124 Tak jak poinformował CIę nasz pracownik w wiadomości mailowej, wykonaliśmy już korektę na Twoim rachunku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
jansas124
#8 Zapaleniec#

Witam , oczywiście bardzo Serdecznie dziękuję i życzę spokojnej Niedzieli.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
jansas124
#8 Zapaleniec#

Zastanawia mnie tylko , dlaczego przy każdej kolejnej aukcji którą próbuję wyróżnić dalej nalicza mi 19zł? zostało mi 19 promocyjnych promowań. Mógłbym prosić o jakieś konkrety, co konkretnie nie działa , ewentualnie dlaczego mimo posiadania promocyjnych darmowych wyróżnień nalicza mi za każdym razem 19zł ?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jansas124 Napisz to proszę w odpowiedzi na maila, którego od nas otrzymałeś. Nasz pracownik zweryfikuje dokładnie sytuację na Twoim koncie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów