anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wyróżnienie produktu

Akashari
#8 Zapaleniec#

Piszę do allegro, witam, miałem wyróżnienie na 10 dni, a tymczasem zabraliscie mi kolejne 19 pln po 6 dniach, sprzedaję cały czas ten sam produkt, proszę o zwrot 19 pln, niesłusznie naliczonych

akashari

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Akashari, widzę, że wyjaśniasz tę sprawę w prowadzonej z nami korespondencji mailowej. Jedna z Twoich ofert została zakończona przed czasem i nie wykorzystano pełnego okresu promowania. Następnie została wystawiona nowa oferta z opcją wyróżnienia - tak więc opłata za wyróżnienie została naliczona ponownie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

volgense
#7 Wielbiciel#

to chyba wbrew regułom , tym bardziej, że wystawione przedmioty to końcówka mojej aukcji, ta końcówka która w wyniku pomyłki kupujących mi po prostu została, kto przy zdrowych zmysłach promuje dwa przedmioty za 17,90pln opłacając je dodatkowo 19,00pln???. Z informacji allegro wyświetlonej wychodziło, że mam jeszcze kilka dni wyróżnienia. to jest zdzierstwo w biały dzień.

akashari

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Wystawiłaś na nowo, więc na nowo policzyli opłatę. 😁

oznacz moderatorów

volgense
#7 Wielbiciel#

chyba się nie będę boksował z murem, szkoda zdrowia za te 19 pln. To jest allegro jak coś dać to nieee, ale jak policzyć prowizję od kosztów przesyłki to oni pierwsi.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

 Tylko sprzedawca musi za wszystko odpowiadać i pilnować by go ktoś nie oskubał .Reguły są pogmatwane ale za to przynoszą wymierne zyski i o to im chodzi.

oznacz moderatorów

volgense
#7 Wielbiciel#

zgadzam się w całej rozciągłości , Pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów