anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysokość prowizji w formularzu wystawiania

blooming12
#9 Pomysłodawca#

Właśnie chiciałam wystawić przedmiot, jak zwykle. W opłatach za wystawienie miałam do tej pory:

Wystawienie przedmiotu przy wystawieniu oferty 0,00zł / 10 dni. 

A dziś obok tego pojawiło sie:

Opłata za sprzedaż 1 sztuki z darmową dostawą 6,50zł. 

Czy ktoś juz nie z tym spotkał? Czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi? 
Dodam ze w ofercie nie mam w ogóle opcji "darmowa dostawa"...

pozdrawiam wszyskich Sprzedających i z góry dziękuje za pomoc,

blooming12

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@blooming12 Masz podaną prowizję z darmową dostawą. Jeśli nie udostępniasz darmowej dostawy, prowizja będzie odpowiednio wyższa, ponieważ będzie doliczona także od kosztu wysyłki.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@blooming12 Nie mieszajmy dwóch systemów walutowych.....

1. Wystawienie przedmiotu przy wystawieniu oferty 0,00zł / 10 dni. 

2. Opłata za sprzedaż 1 sztuki z darmową dostawą 6,50zł. 

Mieszasz opłatę za wystawienie z prowizją...a prowizja może być jeszcze wieksza bo jak nie masz darmowej dostawy, to od kosztu dostawy tez jest pobierana prowizja 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

blooming12
#9 Pomysłodawca#

OK. dziękuję za wyjaśnienie. Czyli te 6,50 zł to tylko opcja prowizji, o ile będę miała darmową opcję dostawy. 

Czy z Waszego doświadczenia istnieje sensowne wyliczenie udostępnienia którejś z dostaw w opcji "darmowej" i takie podniesienie ceny za przedmiot aby to się opłaciło w stosunku do wyższej prowizji bez opcji "darmowej wysyłki"? No i aby też cena nie była podniesiona zbyt dużo...eh. 

oznacz moderatorów

msniezek
Administrator
Administrator
Ekipa Gadane

@blooming12 przede wszystkim warto, aby Twoja oferta spełniała warunki Smart! - jeżeli kupujący skorzysta ze Smarta!, nie zapłacisz prowizji od kosztów dostawy.

W każdej innej sytuacji nie ma znaczenia, czy koszt dostawy będzie doliczony do ceny przedmiotu, czy osobny - tak czy owak naliczymy od niego prowizję.

Podczas wystawiania oferty prowizja podana jest zawsze bez kosztu dostawy, bo go po prostu nie znamy (nie wiemy, co wybierze kupujący).

   Maciej Śnieżek
   Menedżer Społeczności

   Tak jak roślina, społeczność potrzebuje pielęgnacji i troski, by rozkwitać.
   Dbajmy o nasze dobre relacje!
oznacz moderatorów