anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wystawianie aukcji problem

MAMY ROZWIĄZANIE!
daily-torebki
#11 Animator#

dzisiaj od rana mam problem z wystawianiem i zakańczaniem aukcji , część aukcji się wystawia część nie tak samo kiedy zamykam aukcję , musze ponownie wchodzić w listę szkiców i edytować . Aukcje się nie wystawiły z godziny 8 rano więc to chyba nie jest opóźnienie z 8 ranoz 8 rano

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18
filipy12
#2 Obserwator#

Mam to samo, od wczoraj. Tylko, że dodatkowo niby się wystawiły niektóre, a ich nie ma ... Wczoraj jakoś sobie poradziłam, kilka razy wystawiałam i się udało, ale dzisiaj już nici z tego. Czekam aż ruszy, bo to głupiego robota. 

 

oznacz moderatorów
daily-torebki
#11 Animator#

wystawiam np 6 rozmiarów butów pisze, że wystawione a faktycznie wystawiona jest 1 lub 2 aukcje 

 

oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

Też mam ten problem, wieczorem wczoraj wystawione oferty, połowa przeszła, połowa nie, myślałem, że dziś rano już będą aktywne ale nadal są jako szkice. Allegro kolejny raz coś schrzaniło i nie potrafi tego naprawić. Dziś też usunąłem te, które się nie wystawiły, wystawiłem ponownie to jedna przeszła, druga nie. CHAOS.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@filipy12 @daily-torebki Cześć. Pojawiły się już dzisiaj podobne zgłoszenia, przekazałam tę sprawę do Działu technicznego. 

Do tego czasu spróbujcie wystawić oferty ponownie za pomocą zapisanego szkicu (szkice znajdziecie w zakładce Mój asortyment lub w formularzu wystawiania):

ko_alka_0-1667570094233.jpeg

AKTUALIZACJA 15:03

Otrzymałam potwierdzenie występowania problemów wczoraj w godzinach wieczornych i dzisiaj do południa. Już teraz powinno być wszystko w porządku. Jeśli problemy się powtórzą, to dajcie proszę znać, zgłoszę tę sytuację ponownie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
daily-torebki
#11 Animator#

@ko_alka tak robię,  ale usunęłam kilka aukcji i one mi się nie usunęły i teraz mam problem bo nie wiem które to

oznacz moderatorów
filipy12
#2 Obserwator#

Bez tytułu.png

 

Uważam, że problem nie został rozwiązany. Zakańczałam dzisiaj dwie aukcje i wystawiałam podobne. Nie wystawiła się żadna, a zakończyła się jedna ...

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@filipy12 Cześć, dzięki za sygnał. O której to było godzinie? Jeśli w godzinach popołudniowych, to problem nie powinien już występować.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
filipy12
#2 Obserwator#

Między 13stą a 14stą, tak mniej więcej.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@filipy12 W takim razie spróbuj wystawić oferty ponownie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
GamesandMusic
#8 Zapaleniec#

15:56 u mnie dalej to samo 😞 

oznacz moderatorów
filipy12
#2 Obserwator#

OKI U mnie ruszyło. Stare oznaczenia - wystawianie w toku ... widnieją, ale nowe od razu wskakują. 

oznacz moderatorów
filipy12
#2 Obserwator#

Jeszcze pomarudzę. Wystawiałam teraz aukcje na 10 wystawiło się 9. Gdy ponownie tą aukcję wystawiałam to się udało. Ta wcześniejsza widnieje jako TRWA WYSTAWIANIE JEDNEJ OFERTY. Zaznaczam, że to nie ostatnia z 10, a 7. Jednak coś do końca nie chodzi jak powinno. 

oznacz moderatorów
ROE_AUTO
#10 Popularyzator#

 Niestety problem nadal istnieje. Pytanie co z prowizjami za opłaty wyróżnione? Nie doczepicie się później o zdublowane oferty? Macie możliwość sprawdzenia co się wystawia?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ROE_AUTO @daily-torebki Czy możecie przesłać mi zdjęcia lub zrzuty, które będą obrazować ten problem. Poproszę też o numery ofert, których dotyczy problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
ROE_AUTO
#10 Popularyzator#

Bez tytułu.jpgSkąd wziąć numer oferty jeżeli oferty nie są wystawione?

Pytanie czy wystawiać oferty ponownie i co z opłatami?

oznacz moderatorów
daily-torebki
#11 Animator#

niestety problem występuję wciąż

 

oznacz moderatorów
PRO-CD
#7 Wielbiciel#

nadal występuje problem aukcje się nie wystawiają tylko wpadają w szkic. Proszę o info kiedy problem zostanie naprawiony bo pracownicy siedzą i nic nie mogą zrobić.

oznacz moderatorów
PRO-CD
#7 Wielbiciel#

Witam problem z wystawianiem aukcji nadal występuję. Ten sam problem co wczoraj. Abonamenty umiecie brać, złotówkę od aukcji umiecie brać i koszmarne prowizje a problemu który występuje co tydzień naprawić nie umiecie, póżniej ludzie w asortymencie bałagan mają bo nie wiedzą co zostało wystawione a co nie. To już żarty jakieś są przekazujecie do działu technicznego co tydzień ten sam problem to kto tam pracuje. A ja pracownikom zapłacić muszę za siedzenie bo strona allegro ledwo zipie. Wszystke nowo wystawione aukcje wpadają w szkic.

oznacz moderatorów