anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie przez formularz nie działa

MAMY ROZWIĄZANIE!
warsztatmedialny
#10 Popularyzator#

Od pewnego czasu nie mogę ręcznie wystawić oferty na sprzedaż. Integracja ze sklepem działa w porządku, ale jak chcę "na piechotę" wystawić np. pojedynczy produkt z zwrotu to się nie da. To znaczy - wystawiam przez formularz, podaję EAN, uzupełniam wszystkie parametry po czym pojawia się komunikat "podczas wznowienia oferty wystąpiły błędy". I wszystko przepada, bo dane nie zostały zapisane. Innym razem przechodzę poprawnie przez cały proces i... nic. Produktu nie ma nigdzie. Co mam zrobić?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@warsztatmedialny czy mogę Cię poprosić abyś spróbował wystawić ofertę jeszcze raz, ale żebyś zrobił zrzuty z parametrami, które wpisujesz i je tutaj przekazał lub żebyś podał mi te parametry? Wyjaśnię to dla Ciebie!  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
warsztatmedialny
#10 Popularyzator#

W pomocy Allegro dowiedziałem się, że trzeba wyczyścić cookies. Jak się okazało - w Edge to pomogło, ale tylko na raz, drugi produkt już nie przeszedł. W Chrome działa dobrze. Choć pierwsze aukcje wystawiłem, ale ich nie widziałem, bo były ustawione jako zakończone. Uaktywniłem je i są. Wygląda na to, że u mnie problem jest w Edge...

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@warsztatmedialny dziękuję za informację, rzeczywiście wygląda na to, że to kwestia przeglądarki, skoro w Chromie działa dobrze. Najważniejsze, że udało się wystawić oferty! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów