anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłam z allegro dpd jak wydrukować etykiety?

MAMY ROZWIĄZANIE!
RED
#21 Demiurg#

Coś właśnie allegro zmieniło w nadaj z allegro

pojawił się pasek

typu

Zamawianie przesyłki

Wybór przesyłek

Zamawianie podjazdu

Podsumowanie

 

przeleciałem przez opcje wpisałem rozmiary

pojawiło się podsumowanie

i kompletnie nie widzę jak wydrukować etykiety

wysyłkowe

oznacz moderatorów
121 ODPOWIEDZI 121
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_otosek_pl dziękuję za informację! Wyjaśniam to, dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
www_otosek_pl
#8 Zapaleniec#

bardzo dziękuję 🙂

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_otosek_pl @Kaliope_Brzeg @medalik_2009 założyliśmy zadanie aby wyjaśnić ten problem, ponieważ wygląda na to, że występuje na kontach niektórych użytkowników, czy w związku z tym mogę poprosić Was o przesłanie zrzutu ekranu z tego co widać w konsoli. Już tłumaczę jak to zrobić. Przed próbą:
- wyłączcie wszystkie wtyczki, 
- wyłączcie programy działające w tle, 
- wyczyście ciasteczka,
+ włączcie kartę incognito,
+ włączcie narzędzie dla deweloperów (zazwyczaj F12) i przejdźcie do zakładki sieć, od początku korzystania ze strony. 

Następnie powinniście przejść do zakładki z listą paczek i sprawdzić co pokazuje konsola w tej zakładce. Jeśli pojawi się jakaś pozycja na czerwono, to rozwincie proszę szczegóły i zróbcie zrzut ekranu. Na zrzutach powinny być widoczne elementy takie jak:
- data i godzina,
- całe okno przeglądarki,
- zakładka sieć (network) w narzędziu (F12).

To bardzo pomoże w rozwiązaniu tego problemu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
www_otosek_pl
#8 Zapaleniec#

Czuję sie jak tester na etacie. A tak nie jest. Szkoda że Allegro tak mi nie pomaga. Więc generalnie wywalił sie Wam Java **piiip**. Zaraz wyślę screena. Chyba musicie zrobić zmiany w zespole programistów i testerów 😞

oznacz moderatorów
www_otosek_pl
#8 Zapaleniec#

Na jaki adres mam wysłać print screen? Bo tu nie ma takiej możliwości 

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_otosek_pl dziękuję za przygotowanie ich, czy możesz je wysłać na adres spolecznosc@allegro.pl ?

@medalik_2009 @www_otosek_pl @Kaliope_Brzeg wciąż możecie wydrukować etykiety "po staremu", wchodząc w Zamówienia -> Szczegóły -> Przesyłka -> Drukuj.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
www_otosek_pl
#8 Zapaleniec#

Mail wysłany. Sposób, który zaproponowałaś może jest ok jak masz 2 przesyłki. Jeden list drukuje się na 1 kartce. Gdzie ekologia i gdzie koszty.... Poprosimy w trybie pilnym o naprawę bo nie da się tak pracować. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@www_otosek_pl @Kaliope_Brzeg @medalik_2009 problem został już rozwiązany. 
Sprawdźcie to proszę, powinniście już móc wejść do zakładki Zamówione przesyłki

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@la_nika 

Teraz jest ok, wreszcie widzę zakładkę 😊 Dzięki.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
www_otosek_pl
#8 Zapaleniec#

Jest ok, ale filtrowanie Wam szwankuje. Da się z tym żyć. Tak to jest jak wgrywa się nową wersję ręcznie. Polecam na przyszłość Jenkins 🙂

oznacz moderatorów
maciej_910
#8 Zapaleniec#

problem chyba dalej występuje, gdyż ja również nie mogę wydrukować etykiet do zamówionych paczek. paczki wiszą mi w zakładce "zamówione przesyłki", ale po kliknięciu "drukuj etykiety" kręci się pomarańczowe kółko po czym nie dzieje się nic. sprawdzone w przeglądarce chrome i safari. 

oznacz moderatorów
jemiolka2018
#9 Pomysłodawca#

potwierdzam. w zamówionych przesyłkach nie dzieje się nic, a po zaznaczeniu zamówień i wybraniu opcji ZAMÓWIENIA - DRUKUJ - ETYKIETY ADRESOWE pojawiają się tylko dane odbiorców

oznacz moderatorów
mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

Sprawdzamy problem z drukowaniem etykiet na nowej zakładce Zamówione przesyłki.

Drugie miejsce, o którym piszesz (ZAMÓWIENIA - DRUKUJ - ETYKIETY ADRESOWE) nie ma żadnego związku z Wysyłam z Allegro i etykietami nadawczymi przewoźników. To opcja umożliwiająca wydrukowanie samych adresów, np. do naklejenia na koperty czy do innych celów, niezwiązanych z wysyłką.

Przypominam, że etykiety nadawcze, wygenerowane w Wysyłam z Allegro, można pobrać w trzech miejscach:

  1. W Formularzu Wysyłam z Allegro, w drugim kroku "Wybór przesyłek" - po zaznaczeniu listy, pojawia się zielony pasek, na którym można zbiorczo pobrać etykiety, protokoły lub komplet dokumentów.
  2. W zakładce Zamówienia od kupujących - Szczegóły zamówienia - Przesyłka - Drukuj (tu niestety tylko pojedynczo).
  3. Na nowej zakładce Zamówione przesyłki - widzimy, że jest problem, poinformuję jak go rozwiążemy.
oznacz moderatorów
go-plast
#9 Pomysłodawca#

nie da sie wydrukować w żaden omówiony wyżej sposób

 

oznacz moderatorów
jemiolka2018
#9 Pomysłodawca#

a komu przeszkadzało drukowanie etykiet bezpośrednio po ich wygenerowaniu???

oznacz moderatorów
mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

Nikomu 🙂 Dalej jest to możliwe - wystarczy bezpośrednio po zamówieniu przesyłek, w kroku "Wybierz przesyłki" zaznaczyć je i pobrać dokumenty korzystając z opcji na zielonym pasku.

Jest to dokładnie opisane w tym artykule.

oznacz moderatorów
jemiolka2018
#9 Pomysłodawca#

dobra, to szybkie pytanie: dam radę teraz wydrukować 4 etykiety na raz?

oznacz moderatorów
mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

Tak, etykiety dla wszystkich wszystkich zaznaczonych paczek pobiorą się w jednym pliku.

oznacz moderatorów
jemiolka2018
#9 Pomysłodawca#

tylko gdzie wygeneruję taki plik?

oznacz moderatorów
mgd_tomczyk
Ekspert Allegro

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/wysylam/lista-przesylek - zaznaczyć wybrane przesyłki i na zielonym pasku wybrać "WSZYSTKIE DOKUMENTY" (opcje ETYKIETY i PROTOKOŁY jeszcze poprawiamy).

oznacz moderatorów