anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka Smart, a wysyłka innymi formami dostawy

MAMY ROZWIĄZANIE!
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

Mam wysyłkę w 24 godziny, Pocztex 24 i 48. Dlaczego zatem podajecie w Szczegółach dostawy, że klient otrzyma ją za 8-9 dni, skoro dostaje do 2 dni???!!!

Dlaczego u tych,  którzy mają Smarta podajecie czas dostawy w dwa dni??? Co to ma znaczyć? Chcecie klientom obrzydzić tych, którzy Smarta nie mają?

Oto dowody:

To mojeTo mojeZe smartemZe smartemZe SmartemZe SmartemZe SmartemZe Smartem

Ula

Ula
oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23
xyz96
#21 Demiurg#

Allegro tym sposobem ingeruje w treść umowy, której nie  jest stroną. To sprzedawca odpowiada za termin realizacji i to on powinien czas dostawy określać. 

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96  No, dokładnie!

Ula

Ula
oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Kolejny przejaw totalnego ubezwłasnowalniania sprzedawców. Ale to już długo nie potrwa:

Uwaga, uwaga! Nadchodzi! 

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@TomBanknoter  Daj no porządny link.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów
TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Hehe, nie da się, bo w linku występuje obelżywe słowo na "A..." (kończące się na ...n) i mi wypipało - stąd ten błąd. Zajrzyj na bankier.pl

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@TomBanknoter  No zobacz, co mi się otwiera:

 

vvv.JPG

Ula

Ula
oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 @TomBanknoter @xyz96 A żeby było śmieszniej Smart do Żabki wg Poczty Polskiej ( infolinia) to 5 dni 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@WREDZIA-W1 Abym mogła to sprawdzić, poproszę o link do konretnej oferty, w której taka sytuacja występuje. 

Chciałam również zaznaczyć, że zmodyfikowałam tytuł tego wątku, tak by inne osoby, które szukają rozwiązania podobnego problemu mogły łatwiej go odnaleźć. Wredziuniu, mam nadzieję, że zgodzisz się na taką zmianę? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@_HolaOla_No pewnie, _HoluniuOluniu, że się zgadzam 🙂  Wrócę za chwilę jak znajdę, chciał wcześniej nie szukałam. Wchodziłam na chybił trafił tam, gdzie są Smarty.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@_HolaOla_           Dodam. Tu nie chodzi tylko o Pocztexa, ale o wszystkie rodzaje wysyłek. Tam gdzie Smart jest krótki czas realizacji, tam gdzie go nie ma jest długi, przy podobnych rodzajach przesyłek.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@WREDZIA-W1 Masz rację, więc poprawiłam tytuł wątku ponownie. Dziękuję za przykładowe oferty, skonsultuję tę kwestię i jak tylko uzyskam informacje, wrócę tutaj z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  Dziękuję, Iskierko 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@WREDZIA-W1 Poproszę jeszcze link do Twojej oferty, konkretnie chodzi mi o przykład tej sytuacji: "Mam wysyłkę w 24 godziny, Pocztex 24 i 48. Dlaczego zatem podajecie w Szczegółach dostawy, że klient otrzyma ją za 8-9 dni, skoro dostaje do 2 dni???!!!

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@_HolaOla_  Nie podam, bo ja tu występuję incognito i tak ma zostać. Napisz do mnie, tam Ci podam 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Niestety nie mogę, bo ja występuję tylko tutaj, ale w takim razie poproszę o wiadomość z linkiem na spolecznosc@allegro.pl 😉 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@_HolaOla_Poszło.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@WREDZIA-W1 Dotarło, dziękuję 🙂 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów