anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka zagraniczna - Polak potrafi

MAMY ROZWIĄZANIE!
mikeza
#20 Guru#

Wiadomość od kupującego sprzed chwili:

Dzień dobry;
Zakupiłem u Państwa ten przedmiot - ale trzeba mi go wysłać za granicę do Niemiec na ten adres - Dawid Koxxxxxx Stexxx 3 96231 Bad Staffxxxx - w adresie dostawy jest adres polski na który proszę nie wysyłać tego zakupu - a dlatego go podałem ponieważ allegro blokuje zakupy za granicę. Więc proszę wysłać na ten adres niemiecki. Kwota wysyłki za granicę do Niemiec to wg. państwa cennika 25 zł ja wybiorę opcję 16 zł kurier DPD - resztę dopłacę do tej transakcji . Z góry dziękuje.

no proszę jaki pomysłowy, allegro blokuje wysyłkę do Niemiec, to podał adres w Polsce i zrobił dopłatę do wysyłki zagranicznej. Zapomniał tylko, że wysyłki są wstrzymane 😞

Najpierw allegro mu nie dało wysłać zagranicę, teraz sprzedający, ale się wszyscy uwzięli na kupującego.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@mikeza Sprawdź czy nie odblokowali. Wczoraj przyjmowali zagraniczne przesyłki ale nie wiem czy wszystkie.

oznacz moderatorów
Stampman
#8 Zapaleniec#

nie wszystkie ale troche samolotow juz lata, podobno. Jeszcze troche a wszystko wroci do normy czego wam i sobie zycze

Amen

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@mikeza Wczoraj wysyłałam do Holandii, pocztą. Nie da się priorytetu, ekonomiczna bez problemu.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@WREDZIA-W1  to może faktycznie już coś się ruszyło, ale fajnie byłoby jak allegro ze swojej storny również udzielało takiej informacji klientowi 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

sprawdziłem i można wysyłać polecony i nawet paczki - super 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów