anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka w 24 h

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Cześć. 


Co jest istotne dla allegro w wysyłce 24h - wprowadzenie numeru nadawczego do systemu czy zeskanowanie etykiety przez kuriera w momencie odbierania paczki? 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:79577720 podjęcie przesyłki przez przewoźnika czyli zmiana statusu w systemie na - Inpost ,, przyjęta w oddziale ,,   ,, nadana w paczkomacie ,,  , Poczta ,, potwierdzona , ,

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@Client:79577720 Z tego co mi jeden sprzedawca pisał, ze wprowadzenie nr, czyli nadanie.  Gdyż w trakcie rozmowy pytając go po co nadaje przesyłkę skoro minęły już 4 dni a ona nadal nie jest wysłana. Napisał, ze nie chce stracić super sprzedawcy i muszą ją od razu nadać po zamówieniu.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ZibiK30 

po co nadaje przesyłkę skoro minęły już 4 dni a ona nadal nie jest wysłana.

Coś tu chyba pokręciłeś 😂  Jeśli nadał to znaczy wysłał. Może wprowadził numer nadania ale nie nadał 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@Kaliope_Brzeg właśnie napisałem co sprzedawca mi odpisał 😄

"ze nie chce stracić super sprzedawcy i muszą ją od razu nadać po zamówieniu." Ja nie wiem czy to prawda, nie sprzedaje na allegro, on tak mi to wyjaśnił 😄 no przesyłka już miała status nadanej ale nie odebranej

 

PS sorki, faktycznie pisze "oczekuje na nadanie" czyli tylko zarejestrowana w systemie była. mój błąd

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@ZibiK30 taki z niego SS jak z koziej doopy trąba 😁 Jeżeli deklaruje określony czas wysyłki, to wprowadzenie numeru przesyłki nic mu nie pomoże. Jak dostanie parę negatywów za nieterminową wysyłkę, to zapomni o SS na długo.😁

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@konto zamknięte Groziło mu, bo sprzedawał oczywiście towar którego nie posiadał. Jednak wysłał w zamian dużo lepszego laptopa i dostał po 5 gwiazdek 😉 Tylko ze tu chodziło o termin zakupu aby się załapać na dofinansowanie dla nauczycieli a gorszego w zamian nie chciałem ani dopłacać. dwa dni szukałem w ofertach aby wybrać najlepszy najtaniej i najszybciej. gdyby mnie jeszcze telefonicznie nie robili w trąbę gwarantując że jutro na 100% wysyłają to jakoś by to było, ale że robili ze mnie wała to nie zarobili na mnie 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ZibiK30

Wprowadzenie numeru to tylko połowa sukcesu, jeszcze trzeba zmieścić się z nadaniem w deklarowanym czasie wysyłki. Tego nawet sami sprzedający nie do końca ogarniają a co dopiero klienci 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@Kaliope_Brzeg ale to już chyba potem tylko ocena. bo u tych co kupowałem to mają bardzo dużą sprzedaż a negatywów mało i głównie takie za późne terminy dostaw.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
traugutta0
#8 Zapaleniec#

Czyli rozumiem że,

1. Umieszczenie paczki w paczkomacie przed upływam   24h od jej zamowienia

2. Pobranie jej przez kuriera w ciągu 24h od zamówienia 

Łapie się na akcję "szybka paczka" i allegro nie pobierze prowizji 0.99 lub 1.99 za ten "wspaniały smart " ??

 

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@traugutta0 Nie, bo musisz nadać w dzień zakupu i następnego doręczenie 😞

Zamówienie w poniedziałek musi wyjść w poniedziałek i doręczenie wtorek 🙂

Jak nadasz do 24 h czyli wtorek doręczenie środa nie łapiesz się 😞

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/szybkie-dostawy-VLqnnwD94Sr#5-ustawiam-12-00-jako-godzine-zakup...

________
Κώστας
oznacz moderatorów
traugutta0
#8 Zapaleniec#

Jak wyślesz zamówienie tego samego dnia jeżeli kurier jest możliwy do zamówienia max do 13h, a zamówienie Ci wpada od 15:00 do 23:59 ? Przecież to niewykonalne

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@traugutta0 przecież o to chodzi, żeby było niewykonalne. To Ty masz zapłacić Allegro za przesyłkę, a nie Allegro Tobie. 😁

 

oznacz moderatorów