anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyszukiwanie po numerze czesci.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Crash-Test
#8 Zapaleniec#

Od wczoraj nie da się znaleźć czesci samochodowej po jej numerze. Wcześniej wyszukiwarka wyszukiwała frazy wpisane w pole „katalogowy numer czesci/oryginalny nr czesci” teraz szuka tylko po tytułach aukcji. 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Crash-Test, przepraszam Cię, że czekałeś na odpowiedź. Czy Twój problem jest nadal aktualny? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Crash-Test
#8 Zapaleniec#

Tak nadal występuje. 

oznacz moderatorów
deejay_1988
#8 Zapaleniec#

U mnie problem również występuje. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Crash-Test @deejay_1988 Problem występuje w zakładce Moje oferty czy dotyczy głównej wyszukiwarki ofert?

18 października zmieniliśmy wartość parametru Numer katalogowy części – z wielowartościowej na jednowartościową. Prawdopodobnie zmiana miała wpływ na zniknięcie opcji wyszukiwania. Skonsultuję tę sprawę, żeby potwierdzić czy tak jest faktycznie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
deejay_1988
#8 Zapaleniec#

U mnie dotyczy wyszukiwarki ofert.

oznacz moderatorów
jaroknop
#7 Wielbiciel#

@nat_not U mnie również występuje ten problem. Co ciekawe na różnych przeglądarkach. Na jednym komputerze działa na chrome ale firefox i edge nie wyszukuje a na drugim tylko edge wyszukuje poprawnie

oznacz moderatorów
Crash-Test
#8 Zapaleniec#

w głównej wyszukiwarce. Sprawdzane na telefonie i dwóch pc.

oznacz moderatorów
deejay_1988
#8 Zapaleniec#

Wygląda na to, że dzisiaj już wszystko wróciło do normy. 

oznacz moderatorów
Printside
#7 Wielbiciel#

Od 19 października nie da się znaleźć części do drukarek po jej kodzie. Również wcześniej wyszukiwarka wyszukiwała frazy wpisane w pole „Pasuje do drukarek” teraz szuka tylko po tytułach aukcji. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Crash-Test @deejay_1988 @jaroknop @Printside Problem obecnie nie powinien występować. Jeśli jednak się powtórzy, proszę o przesłanie w tym wątku odnośnika do wyników wyszukiwania lub zrzutów, które zobrazują problem.  Na tej podstawie dział techniczny będzie mógł się ponownie zająć sprawą.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
deejay_1988
#8 Zapaleniec#

@nat_not wygląda na to, że problem powrócił, ale w moim wypadku dotyczy jedynie przeglądarki Chrome, na Edge działa. https://allegro.pl/listing?string=059130147H pokazuje tylko wyniki, które mają w tytule nr części, a nie w parametrach. 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@deejay_1988, czy możesz wskazać, jakiej oferty brakuje Ci w Chrome? 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
deejay_1988
#8 Zapaleniec#

Z rana była to oferta 11180594329 (moja), dodałem w tytule nr i zaczęło wyszukiwać. W tej chwili usunąłem nr z opisu i widzę swoją aukcję, aczkolwiek wpisując w wyszukiwarce nr 059130147H powinno wyskoczyć ok. 8-9 ofert, a mam tylko 3. W Edge po wpisaniu 059130147H wyskakuje 9 ofert.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@deejay_1988, dzięki za dopowiedzenie. Błąd został naprawiony. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów