anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wznowione aukcje powiadomienia ma meila

KORALEKOLORU
#8 Zapaleniec#

witam

Gdzie mam odznaczyc w  zgodach  na powiadomienia ponieważ nigdzie tego nie widze ,aby nie przychodziły  powiadomienia o wznowionej aukcji  na meila. Ponieważ przychodzi powiadomienie pojedynczo do kazdej wznowionej aukcji a jest kilkaset na raz  to troszke kasowania jest .Dziękuje 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@KORALEKOLORU Tutaj; https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia Na dole kliknij Dla sprzedającego.

oznacz moderatorów

KORALEKOLORU
#8 Zapaleniec#

ja tam wchodziłam i nie ma nic o wznawianych ręcznie aukcjach, czy ten pierwszy,,Gdy wystawisz ofertę lub ogłoszenie " odznaczyc ? Tylko ze nie beda przychodzic powiadomienia o nowych akcjach wystawionych .Jeszcze 2 tygodnie temu było wszystko w porządku to jak sie wystawiało w ciągu dnia przychodziło jedno ogólne powiadomienie ze wystawiłam kila przedmiotów a teraz przychodzi pojedynczo kazda aukcja

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Gdy Twoja oferta lub ogłoszenie zostaną automatycznie wznowione - to odznacz.

oznacz moderatorów

KORALEKOLORU
#8 Zapaleniec#

mam to odznaczone i przychodzi mi kazda aukcja zrzyt.png

oznacz moderatorów

Client:58025408
#12 Orędownik#

to niemożliwe, wyłaczenie tego skutkuje nieprzychodzeniem maili o ponownym wystawieniu u mnie, trzeba usunąc ptaszka i maile przestaną przychodzić..

oznacz moderatorów

KORALEKOLORU
#8 Zapaleniec#

Odznaczony jest wlasnie ptaszek i dalej to samo nie wiem co jest namieszane

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@KORALEKOLORU, sprawę przekazałam odpowiedniemu działowi, który sprawdzi, z czego wynika ta sytuacja. Proszę Cię o chwilę cierpliwości. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

KORALEKOLORU
#8 Zapaleniec#

super czekam na informacje, kazda oferta wznawiana oraz nowo wystawiona pojedynczo przychodzi powiadomienie na meila

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@KORALEKOLORU zawsze możesz ustawić na swojej skrzynce mailowej automatyczną akcje która po otrzymaniu wiadomości o danym tytule przenosi ją do kosza.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@KORALEKOLORU, wracam z odpowiedzią zwrotną. Otrzymałam informację, że maile, które dostajesz, związane są z ręcznymi wznowieniami, a nie automatycznymi - a właśnie tych drugich dotyczy wskazana opcja. Jeśli nie chcesz tych powiadomień, odznacz również "Gdy wystawisz ofertę lub ogłoszenie". 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów