anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zabezpieczenie zdjęć przez Allegro to jakiś żart.

Mac20ek00
#13 Ambasador#

20 sekund i mam fotkę z aukcji, na której zrobiłem zakupy, u siebie na kompie, bez żadnych znaków wodnych czy firmowych sprzedającego. Co Wy na to ?funkie.jpg

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Client:44052296
#21 Demiurg#

Brawo TY 👏👏

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

bardzo ładne .😁

oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

Temat wałkowany już kilkukrotnie i odpowiem Ci kolokwialnie, my na to nic 😛

W czasach produktyzacji, "wszystkie zdjęcia nasze są" 😉

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Taaakie buty. Nie no, fajnie 🙂

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Mac20ek00, dzięki za Twoją wiadomość. W przypadku wykorzystania kradzionego zdjęcia, gdy otrzymamy zgłoszenie od właściciela i potwierdzimy takie działanie poprzez nasze narzędzie, podejmiemy odpowiednie kroki. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Czytaj uważnie.

Nie napisał, że skradzione, tylko że zabezpieczenia (podobno istniejące) nie istnieją.

A reagować będziecie, gdy ktoś się poskarży.

Na kogo?

Na tego co ukradł, czy na Allegro za to, że drzwi otwarte i bierzta co chceta?

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

Pani moderator, a co to są te odpowiednie kroki ? Bo takie bajki to może Pani mojej córce opowiadać choć i tak nie uwierzy. Przy jakimkolwiek działaniu z mojej str. - zgłaszanie wielu problemów zawsze odpowieć brzmi że podejmujecie stosowne kroki, a zgłaszane aukcje nadal trwają, sprzedający nadal oszukują więc ..... ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@megii_ss ze względów bezpieczeństwa nie informujemy na forum jakie kroki podejmujemy, ale każde zgłoszenie jest weryfikowane i jeżeli mamy podstawy do działania to to robimy. Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie. Nie każde nasze działania widać na zewnątrz, jeżeli uważasz, że Twoje zgłoszenie nie zostało zweryfikowane, prześlij mi proszę numer sprawy, sprawdzę to. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Słoneczko! Na moje krzywe oko, to powyższe pytanie megii_ss było z gatunku "retoryczne".😀

oznacz moderatorów