anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowano moje konta ( firmowe i prywatne ) zupełnie bezpodstawnie.

pawkor999
#8 Zapaleniec#

Allegro zablokowało moje konta , powołując się na przepis 2.12 i 8.7 i twierdząc że zostaną odblokowane jak użytkownik innego konta ( konto mojej żony z którą mam rozdzielność majątkową ) przestanie naruszać te punkty regulaminu. Twierdzą że po analizach wychodzi im to co wychodzi, co jest kompletnym bezsensem. Złożyłem oświadczenie że nie mam wpływu na jej konto, co ustalenie tego leży u podstawy wyjaśnienia p. 2.12 , ale nic to nie dało. Nie wiem na jakiej podstawie ( rzeczywistość ) moje konta zostały zablokowane. Przedmioty oferowane są zupełnie inne, robione zdjęcia przestawiają zupełnie inne miejsca, nasze działalności się nie pokrywają , ja IT moja żona sklep ze starociami. Inne konta bankowe , inne telefony. Nie wiem co mam zrobić , kilka formularzy wymieniłem z odpowiednim działem, za każdym razem kopiowana jest regułka. Nikt mi nie poda przykładu albo sposobu, w jaki sposób ja IT przejąłem konto żony i sprzedają starocie, bo tylko na takim domyśle można zablokować moje konta. Odcięto mi możliwość wyjaśnienie , naprawienia , uzależniono moje konta od innego konta , nie wiem jak się na przyszłość od tego zabezpieczyć . Totalna klapa. Łapki opadają.

Każdy może być w tej sytuacji, bo przepis na który powołuje się allegro pewnie jest i słuszny ale oni go źle interpretują. 

Dokument rozdzielności majątkowej przesłałem i to powinno było zakończyć sprawę , tak jak dla każdego sądu czy komornika było by to wiążące , że nasze majątki nie są powiązane. Konto moje żony to jest jej majątek. Allegro jest ponad prawem.

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

pawkor999
#8 Zapaleniec#

Czy o tej odpowiedzi Pani wspomina ?

Nasze dane wskazują, że dostęp do Pana konta oraz do konta, które wymieniłem, posiadała ta sama osoba lub właściciele działali w porozumieniu. Podstawą do nałożenia sankcji na konta był art. 2.12 oraz 8.7 Regulaminu Allegro.

Ograniczenia nałożone na konto są bezterminowe. Decyzja w sprawie dalszej współpracy z Allegro zostanie podjęta po wyjaśnieniu sankcji na koncie:<konto>. Konieczny jest kontakt z Allegro z jego poziomu.

Już wyjaśniłem wszystko i nawet napisałem oświadczenie, co mam jeszcze zrobić, bo wygląda że, nie mam możliwości załatwienia sprawy z mojej strony.

Do moich kont nikt oprócz mnie nie ma dostępu i mogę to zagwarantować, bo to moje konta  i ktokolwiek twierdzi inaczej to Kłamie, więc to tylko ja mogę być osobą która łamie wasz regulamin, ale jak już wytłumaczyłem nie robię tego.

Allegro myli się w swoich analizach, jednocześnie nie chce mi podać przykładu.

Jakiś pomysł ?

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

trza jednakowoż nadmienić, że sytuacje z blokadami zazwyczaj są bardziej złożone niż opisane. Szczególnie przez jedną stronę a do tego pokrzywdzoną. Tyle.

oznacz moderatorów

pawkor999
#8 Zapaleniec#

Reasumując

Jeżeli żona dopisze mnie do swojego konta jako męża, to czy załatwi problem?

Przyznaję się , jestem winny, bardzo winny ale to powiązanie mojej OSOBY z jej kontem a nie moich kont z jej kontem.

Bo kupowała mi na smarta, tak jak naszemu dziecku

Bo płaciłem czasami za zakupy z jej konta nap. dla naszego dziecka.

Bo zapłaciłem z mojego konta za jej smarta bo kupuje naszemu dziecku i czasem mi.

Ale to w Polsce robi tysiące użytkowników.

Ale powiązań sprzedaży z kont nie ma Żadnych.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Powiązania są tylko nikt nie wnika dopóki ktoś nie złamie regulaminu ,wtedy wszyscy cierpią i muszą sami dogadywać się z tym co zawinił by wszystko wyprostował .Cała robota zrzucona na użytkowników .

oznacz moderatorów

pawkor999
#8 Zapaleniec#

Obserwuje od 20 lat jak Allegro się zmienia, jak od firmy opartej na użytkownikach,  do łupienia wszystkich jak leci. Ktoś wpadał u nich na pomysł żeby stać się drugim **piiip**EM, już nie użytkownik jest najważniejszy ale ALLEGRO ,  niedługo i tak czeka je to co nk.pl i z tych samych powodów i wszyscy to widzą. Za niedługo akcje pójdą na łeb na szyję.

Po prostu wkurza mnie że zarzuca mi się działanie którego nikt nie popełnił, a jeżeli naruszył jakiś punkt to nieświadomie.

oznacz moderatorów